ورزش

اعتراض دوباره پرسپولیسی‌ها در قرنطینه

                                                                                                      پرسپولیسی ها در قرنطینه می میرند

طبق گزارش ها شفافپس از بازگشت به مرحله گروهی لیگ قهرمانان توسط آسیایی و قفل شده به دلیل شرایط خاص هند به همان هتل آکادمی وزارت بهداشت بازگشت.

بازیکنان پرسپولیس که حدود سه هفته در هند در شرایط ویژه ای هستند ، با مشخص شدن نتایج دو آزمایش عروق بیماری کرونا مجاز به تمرین نیستند و پزشک باشگاه احتمالاً این بازیکن از روز سه شنبه در دسترس کادرفنی خواهد بود. در این شرایط ، آقا سعید و بسیاری دیگر از بازیکنان جوان پرسپولیس ، یک سفر تیمی به هند نداشته اند ، اعضای تیم اگرچه خارج از رنگ سفید نیستند می توانند به یادگیری و استفاده از قرنطینه اضافه شوند.

طبق اعلام واحد لیگ پرسپولیس ، آنها باید جمعه ، 15 فروردین در یکی از حساس ترین مسابقه خود به مصاف سپاهان بروند ، موضوعی که به شدت به پرسنل پرسپولیس اعتراض کرده و مدیران باشگاه اعتقاد دارند ، به دلیل شرایط جدید برف ، برنامه تیم با تغییر لیگ سازمان مطابقت دارد.

هند ، که تخت جمشید است ، آنها از مشاوره سازمان و سفیدپوشان میثاق شکایت داشتند ، و آنها به دنبال مسابقات این هستند که با طراحی یک میثاق جدید برای تعیین یک تیم طراحی انجام شود.

پزشکی که پرسپولیس امروز در این گزارش ساخته است ، پاسخ اولین آزمایش ما هنوز در دسترس نیست. آزمون دوم را دوشنبه و سه شنبه پشت سر خواهیم گذاشت ، فکر می کنم پاسخی باشد که بازیکنان می توانند به تمرین برگردند. او احتمالاً منتظر جواب ما است و آزمون دوم در اختیار بازیکنان و کادر فنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا