فرهنگ و هنر

اعزام ٧ مازندرانی به چهل و پنجمین دوره از مسابقات کشوری قرآن کریم

تی تی آنلاین/مازندران مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اعزام 7 نماینده قرآنی مازندران به چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان خوزستان خبر داد.

به گزارش مردمی اداره کل اوقاف مازندران و امور خیریه، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جانسمی اظهار داشت: 45 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شهر اهواز به صورت همزمان برگزار شد. نمایندگان 31 استان

وی با اشاره به حضور سفیران مازندران در این مبارزه افزود: 7 بانو و بزرگوار مازندرانی در شهر اهواز با سایرین به رقابت می پردازند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: این مسابقات از روز پنجشنبه 31 آذر لغایت چهارشنبه 7 آذر 1401 برگزار می شود و متسابقان مازندرانی راه یافته به این مدار مسابقات روز جمعه 3 آذرماه به استان خوزستان اعزام می شوند. .

حیدری در ادامه رشته های مسابقات قرآنی را نام برد و ادامه داد: در رشته قرائت پژوهی، قسمت برادران مصطفی قاسمی و سید صادق مسلم، در رشته حفظ کل قرآن کریم، رشته برادران پیمان ایازی و محمدرضا. . رضایی در رشته ترتیل جزء خواهران راضیه رحیمی و در رشته حفظ کل قرآن کریم جزء خواهران رقیه رضایی و فاطمه نظری در این مسابقات نمایندگی شرکت می کنند. مازندران.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا