حوادث

اعلام آخرین وضعیت برای «سفر» در کشور/ ثبت بیش از ۸ میلیون جریمه کرونایی

راهو ناجا بیش از هشت میلیون آژانس مسافرتی مربوط به ثبت نام در کشور را به رئیس پلیس گفت و توضیحات زیادی در مورد وضعیت کشور ارائه داد.

به گزارش تی تی آنلاین ، در مصاحبه با خبرنگاران ، سردار سید کمال هادیان فر حفاری پلیس راهور ، در سال 1999 هویج ها با ارائه خدمات سریع و آسان 238 هزار کیلومتر جاده و 457 آخر هفته در داخل جاده های شهر که به نظر می رسد یکی از آنها باشد ، به راحتی زشت و ناخوشایند باعث کاهش تصادفات و حوادث رانندگی می شوند. از پلیس راهنمایی و رانندگی و ماموریت های اصلی ما

وی با اشاره به مأموریت خدمات رسانی به شهروندان گفت: از ابتدا تا پایان بهمن ماه امسال بیش از 36 میلیون خدمات پلیس راهنمایی و رانندگی به مردم ارائه شده است. این خدمات با هم بیش از نیمی از کل خدمات ارائه شده به پلیس را تشکیل می دهند.

وی به شماره و پلاک و سپس خدمات گفت ، هادیانفر گفت ، “به 62 میلیون شماره آن پلاک داده شد که 52 میلیون آن به عنوان شماره یا فیزیک هزینه شد و 32 میلیون پلاک با نام ناشناخته 500 مجرد مردانه در پلاک. “ برای زمانی که ثابت شود کابینه بیش از یک سال است ، آن پلاک به دست مردان زمان قدیم داده نمی شود و به درجات مختلف پلاک به نزدیکترین فرد اختصاص می یابد و نمی کند

آخرین رهبر ناجا رئیس جمهور به عضوگیری از اتومبیل های لوکس آمریکایی ادامه داد: “آنها از سال 1998 موضوع ممنوعیت شماره گذاری اتومبیل های لوکس و آمریکایی را به استثنای قانون مجاز و فراتر از خودروهای آمریکایی و مواردی مانند فولکس واگن و بوگاتی ، ارابه های آهنی شورشی ، و شماره نخواهند داشت.

وی گفت: امسال سقف وسایل نقلیه محکومیت اکنون از یک میلیون به سه میلیون نفر افزایش یافته اما اعلام شده است که خودروهای نوروزی به دلیل رابطه سه میلیون تومانی با آنها نباید مصادره شود ، زیرا دسترسی به آنها دشوار است. “البته ، در پرونده های دادگاه ، و بدون تصادفات منجر به فوت ، خودرو توقیف می شود و وب با قانون است.

211 هزار ، فضولات فضولات هلند

در پاسخ به س fromال رهبر اسهال یک ناجا تی تی آنلاین یا موتورسیکلت های رسوبی ترخیص کالا از بین بردن ، افزود: “تا به امروز ، 211000 موتور سیکلت صاحبان رسوب داشته و پاکسازی و تحویل داده شده است.” اجرای این طرح تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

سقوط سن در موتور سیکلت ، گفت: “سقوط برابر است با سن قانون ، و مرخص شوید ، رهبران و کارشناسان برای نظارت بر آلودگی و شرایط خروج و موتور سیکلت.”

طبق گفته پلیس ، ناجا رهبر ناجا از 9 دسامبر در ترم گذشته در 4 مارس 23 درصد از موتورسیکلت ها بی بهره است.

هادیان فر با نگاهی به آمار تصادفات رانندگی گفت: “به طور خلاصه ، تلفات جانی ، جراحات و خسارات 11 ماهه امسال 35.2٪ نسبت به سال کاهش یافته است ، بخشی از این امر به دلیل کاهش مسافرت برای زیرنوردی است”. بخش دیگری از برنامه ها و اقدامات پلیس راهور.

طبق آخرین رهبر ناجا ناجا برای پلیس در کاهش تعداد شرکت کنندگان و سایر دستگاه ها 19 درصد باقی مانده است که هزینه برخی اقدامات دیگر برای افزایش اقدامات آنها هزینه دارد.

همچنین با اشاره به آمار و تعداد خودرو هادیانفر افزود: در 11 ماهه امسال ، سال گذشته 6.6 درصد کاهش در مقایسه با کاهش 4.3 درصدی خودروهای جدید داشتیم.

30 درصد از کل ناوگان کشور خرد شده است

موضوع داغ Naja rahó رهبر وسایل نقلیه فرسوده ، “30٪ از کل ناوگان از افت ، و سپس باید فکر جدی در مورد مشارکت همه دستگاه ها انجام شود”.

در پاسخ به سوالی در مورد آمار صدور گواهینامه ، گفت: “ما 30 درصد افزایش مساحت داشتیم.”

هادیانفر از آموزشگاه های رانندگی گفت؛ پلیس راهور بیش از این مدارس جدی بود ، به طوری که مدیریت مدارس رانندگی گواهینامه رانندگی سال 93 443 در مقطع کارشناسی و گواهینامه لغو شد. 104 مدرسه جدید در سراسر کشور در دسترس است.

هنگامی که افزایش ساعات کار پلاک و تعداد آن مراکز به پایان سال اضافه شود ، ساعت کاری ، تعداد و شماره پلاک تا ساعت 5 بعد از ظهر تا پنجشنبه آخر سال تا 5 خواهد بود بعد از ظهر و خدمات ارائه شده عشق است. مطمئناً برای مراجعه و مراکز پول نیاز به گرفتن وقت ملاقات آنلاین دارید.

هادیان فر گفت که بسیاری از آمارهای مربوط به ترافیک: “هدف از جریمه ، نه حاکمان ، و باید مرد به آن عمل کند و این بسیار مهم خواهد بود.” در مجموع 99،441،677 قانون در این سال اجرا شده است ، 78،539 نفر در پرونده و شهادت این موضوع. حدود 11000 حتی مصادره شده.

بیش از 8 میلیون تاج ثبت نام در کشور بسیاری

هادیان فر همانطور که ثابت است: او جلال خدا را در بحث درباره نیازهای بیش از هشت میلیون نفر از آنها صادر کرده است ، و 69 قانون ، فعالیت های صدها هزار نفر ، صدها هزار نفر از مردم قانون ، که از آن 818 4 این ده بار اقدامات نهایی و بقیه تحقیق یا تحقیق را تعریف کرده است.

وی گفت: در بحث ترافیک در جاده ها ، 13 درصد افزایش قاچاق در اسفند ماه امسال در مدت مشابه سال قبل نسبت به دیروز داشتیم.

برای برخی س questionالات در مورد وضعیت تی تی آنلاین هادیانفر مقدس این بخش: مطابق با مصوبات ستاد ملی ، شیشه قرمز ؛ نارنجی ورود به مجوز شهرهای غیر بومی p ممنوع است. حتی پلاک های بومی نیز شهرها و شهرهای داخل مسافر یا آینده ای را که باید مشخص شود جابجا نمی کنند.

هادیانفر با بیان اینکه 85 درصد شهرها در حال حاضر به رنگ آبی و زرد هستند ، افزود: بنابراین پیش بینی می کنیم 10 تا 15 درصد از ترافیک جاده کاهش یابد. مطمئناً آنچه را که باید با تمام این کارها انجام شود باید با منع یا ممنوعیت تردد وی در مقرهای جلال ملی به تصویب برسد. “

ناجا به رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت و پلیس اصرار داشت که اجازه انتشار در شهرهای قرمز را ندارد.

هادیان فر با بیان اینکه زمان اوج تصادفات در محدوده داخلی شهر از ساعت 12:00 تا 20:00 و در منطقه بیرونی شهر از ساعت 12:00 تا 19:00 است ، گفت که به دلایلی سرعت خودرو زیاد است و سبقت از اتومبیل که تا یک ساعت تا 72 ساعت روز را طی می کند ، ساکن است.

آخرین رهبر راهو ناجا با تأکید بر اینکه کمربند ایمنی برای همه ساکنان وسایل نقلیه به ویژه در جاده های کشور ضروری است ، افزود: شعار ما برای نوروز امسال “جلوگیری از سفر ، ایمنی و سلامتی” است و امسال ، ما از این فرصت استفاده می کنیم و مقامات حضور دارند و در سالهای گذشته ..

با توجه به این امر وی شاهد است: سفرهای نوروزی از میان مردان به دفتر منصوب می شود ، مطابق آن او دیروز با تهدید به احضار همان حالت را دارد ، تا افراد زیارتی به سمت قرمز شیشه نباشد. شهرهای نارنجی. در شب ، همه ترافیک قرمز ، نارنجی ، زرد و شهرهای آبی را ممنوع کرده است ، اما ممکن است بسته به افزایش یا کاهش شهرهای قرمز ، ممنوعیت تغییر کند. ما دارای چهار رنگ اصلی وزارت کشور هستیم.

هادیان فر از هر پلاک راننده ای که جریمه آنها را از طریق ترافیک شبانه پوشش دهد ، گفت: “برخی از پلاک ها مطمئنا جریمه می شوند و وسایل نقلیه توقیف می شوند.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا