اجتماع و خانواده

اعلام زمان و نحوه ارسال آثار به «جشنواره علمدار»

اداره کل فرهنگ ، مصنوعی ، کمپینگ و فضاهای وزیر آموزش و پرورش زمان و زمان “دومین جشنواره فرهنگی هنری علمدار” را با حضور دانش آموزان و مربیان ایرانی و ایرانی در مدارس منتشر کرد.

به گزارش تی تی آنلاین ، بر اساس این گزارش ، گسترش و عبادت عمیق تر ایثار ، مقاومت و شهادت معرفی الگوی ایثار ، اخلاص و عمل به نسل جوان کشورمان ؛ میراث شهید حاج قاسم سلیمانی در مدرسه و مدرسه حفظ شده است بازنمایی واقعی تصویر آن شهید آسمانی ، نماد وحدت و اعضای واقعی امت ایران و اسلام ، با هر سلیقه و گرایش. استعداد ، دانش آموزان و مربیان ، دانش آموزان با استعداد و مربیان فرهنگ و هنر و قدردانی از آنها یکی از اهداف این جشنواره است.

بر این اساس ، «آموزش و تمرین تعلیم و تربیت اسلامی در مدرسه شهید سلیمانی» ؛ “مدرسه تربیتی کودکان و نوجوانان شهید سلیمانی” ، “حضانت و نگهداری مدارس در مدرسه شهید سلیمانی” ، “شهید سلیمانی و فرزندان شهید” ، “شهید سلیمانی و والدین آنها” ، “شهید سلیمانی و دفاع مقدس” ؛ «شهید سلیمانی و درجه دوم انقلاب» ، «تدریس شهید سلیمانی در مورد زندگی ایرانی- اسلامی» و «معلم و مربی سطح جمهوری اسلامی در مکتب شهید سلیمانی» از جمله موضوعات و موضوعات هستند. در این روز عید

شایان ذکر است نظم و انضباط این جشنواره در بخش فرهنگی بازی ، فیلم کوتاه ، شعر در بخش اول و دوم تصویر ابتدایی ، خوشنویسی ، عکاسی در بخش ثانویه ، و در بخش ثانویه تصاویر دیجیتال ، داستان کوتاه و شعر است. زمان ارسال آثار به این جشنواره از 6 اکتبر تا 6 دسامبر 1400 است و دانشجویان می توانند آثار خود را از طریق شبکه شاد و “کانال علمدار” راه اندازی کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا