اجتماع و خانواده

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از اوایل هفته آینده

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام نتایج نهایی داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: آزمون های آموزش و پرورش به پایان رسیده و نتایج پذیرفته شدگان نهایی اعلام می شود. پروژه ها در هفته آینده از طریق ارزیابی توقف شکاف.

به گزارش تی تی آنلاینصادق ستاری فرد با حضور در شبکه افق، درباره زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان در استخدام آموزش و پرورش گفت: آزمون های آموزش و پرورش انجام شده و نتایج آزمون های نهایی تست ها انجام شده است. اعلام خواهد شد. ابتدای هفته آینده از طریق وب سایت واحدهای سنجش. بودن

وی همچنین درباره توزیع بسته ایمنی غذایی بین دانش آموزان توضیح داد و گفت: سلامت دانش آموزان موضوعی جدی است. بسته سیاست امنیت غذایی دانش آموزان با نام باغ در دو استان به صورت پایلوت و در پایان سال تحصیلی گذشته برگزار شد و 75 هزار دانش آموز تحت پوشش قرار گرفتند.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش افزود: در مهرماه این برنامه را برای سه تا پنج میلیون دانش آموز در مناطق خصوصی، روستایی، سیار و مرزی تکمیل می کنیم.

ستاری فرد با بیان اینکه از سال 1388 به تدریج تغذیه دانش آموزان در آموزش و پرورش و حمایت دولت و شورا رها شد، حسن نیت را در این خصوص پیش بینی کرد: نیازمند نهادهای حمایتی و ورود چیزهای جدید هستیم. .، و کمک. 1150 میلیارد تومان از یک جا و نزدیک به 800 میلیارد تومان از محل دیگر بودجه در نظر گرفته شده است و دانش آموزان نیازمند در تمام استان ها تحت پوشش قرار می گیرند.

شروع شد: حداقل سه تا چهار هزار میلیارد تومان برای تهیه بسته کامل غذای دانش آموزان نیاز است. امیدواریم این برنامه در سال آینده در قالب برنامه هفتم برای تامین منابع و حمایت از توسعه تصویب شود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش افزود: تغذیه دانش آموزان نقش مستقیمی در ایجاد شرایط مناسب یادگیری دانش آموزان دارد و از رشد علمی و جسمانی دانش آموزان حمایت می کند و می تواند بستر مناسبی برای استقرار آموزش عدالت باشد. امیدواریم این منابع در تخصیص بودجه باقی بماند.

وی با اشاره به اینکه این بسته ها در طول سال تحصیلی هفته ای دو بار توزیع می شد، ستاری فرد گفت: این بسته شامل شیر ویتامین D و نان غنی شده با روی است. علاوه بر این موارد، سعی داریم از ریزمغذی ها به ویژه برای دانش آموزان دختر دوره اول و متوسطه اول استفاده کنیم. در سال های گذشته تمرکز بیشتر بر دردهای شدید بود، در حالی که سوء تغذیه، تغذیه ناسالم و تغذیه ناکافی نیز باید جدی گرفته شود.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا