اجتماع و خانواده

اعلام نحوه ثبت‌نام دوره‌های آموزش فنی‌وحرفه‌ای فرزندان بازنشستگان، به‌زودی

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق هتل های دولتی پس از امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان فنی و حرفه ای برای تأمین نیازهای آموزشی کودکان و اتصالات بازنشستگان ، جزئیات و نحوه ثبت نام را اعلام و به سرعت از طریق اعلام کرد وسایل مختلف

به گزارش تی تی آنلاین ، محمود مرتضایی ، بیت امروز (چهارشنبه) گفت: “با توجه به شرایط کرونا ویروس در کشور و نیاز به تمرینات حضوری خاص آموزش فنی و حرفه ای و همچنین گسترش این مکانها در کشور در زمینه های مختلف موضوعات و مقامات فنی برابر هستند ما در حال آماده سازی شرایط لازم برای همکاران در همان سازمان هستیم. “

به گفته وی ، نمایندگان صندوق اجرایی و بازنشستگی در دولت سازمان فنی و حرفه ای و دستورالعمل های اجرایی برای جمع بندی در این تفاهم نامه معرفی شده اند و نه دانشکده آیت الله زمینه ای برای طراحی اطلاعات لازم را فراهم می کند.

طبق گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق هتل های دولتی در تفاهم نامه همکاری بین صندوق هتل دولتی و سازمان فنی و حرفه ای روز شنبه این هفته قبل از امپراتور محمد شریعتمداری (وزیر آلبانی ، کار و رفاه اجتماعی ) این صندوق ، برای بازنشستگان و کارمندان ، فرزندان و مهارت های آنها را نشان می دهد.

“ارائه راهنمایی ، مشاوره و خدمات آموزشی به گیرندگان” تفاهم نامه “در مراکز آموزش عمومی و خصوصی ، برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز گروه های هدف در مدارس دولتی و استخدام کنندگان ، یک کتاب 5 تا 30٪ تخفیف در مدارس باز؛ تسهیل در صدور مجوزهای صادر شده توسط مدارس مختلف ، بهره وری از دستورالعمل های فنی ، قوانین مختلف برای ایجاد و مدیریت آموزشگاه های فنی آزاد از صندوق بازنشستگی حسابرسی سازمان ، کند است. بسیار به ساختن قضاوت و رضایت از یک برنامه براساس تقویم و سازمان و ارائه نسخه ای از قدرتمندترین در نوشته های یک لایحه در صورت پیروزی و استفاده ، طبق دستورات اختصاص داده شده است. و مقررات کشور با ارائه آزمون خود و یا جهت استفاده از متخصصان و متخصصان و صندوقی که توانایی و تناسب سازمان را در امتحانات عملی برای کارآموزان و گروه های کاری خاص سازمان فنی و حرفه ای دارند ، در صورت لزوم ، و همچنین برای اهداف مراکز تحویل مراکز آموزش مخفی ، با توجه به معیارهای سازمان. صندوق بازنشستگی دولت به مدت دو سال ، و سازمان فنی و حرفه ای.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا