حوادث

اعلام وضعیت ترافیک عصرگاهی پایتخت/ تردد بالا در ۷ محور

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ به تشریح وضعیت ترافیکی جاده های پایتخت از هفت محور در بعدازظهر از یک مورد جدی خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی در گفت وگو با تی تی آنلاین: وی با اشاره به وضعیت بازرگانی در جنوب تهران گفت: وضعیت بازرگانی سرمایه به گونه ای است که با توجه به آغاز تردد بارهای روز در معابر این شهر، رعایت قوانین و مقررات برای دفع خطرات ضروری است.

وی ادامه داد: در مسیر حکیم، در جاده شرق و در منطقه یادگار امام، در مسیر همت و از غرب در محدوده نزدیک یادگار امام، از شرق در جاده آزادی، بعد از میدان انقلاب و از سمت غرب. قبل از آزادی میدان، خیابان انقلاب به سمت شرق و غرب جاده و بعد از پل به روشندلان برای صعود از میدان امام حسین، جاده شهید چمران از شمال به جنوب ابتدا در چند قطعه و سپس در جاده نواب بعد از تونل توحید و در نهایت جاده شهید مدرس از جنوب به شمال

رازقی با بیان اینکه این وضعیت تا ساعات اولیه شب پیش‌بینی می‌شود، افزود: با توجه به شرایط ترافیکی سنگین از رانندگان می‌خواهیم با صبر و حوصله، ایمن‌تر و توانمندتر برای رعایت سرعت در کسب و کار خود عمل کنند. دادن پایبندی به هنجارهای تجارت می تواند ایمنی و ایمنی تجارت راستین را تضمین کند و می تواند خطرناک و کم باشد. همچنین توصیه می شود رانندگان از تردد غیرضروری در ساعات شلوغی خودداری کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا