اجتماع و خانواده

افتتاح سامانه رصد آسیب های اجتماعی؛ به زودی

معاون وزیر پیشگیری و درمان مهمترین برنامه ای که سازمان بهزیستی در فعالیتهای بزرگ اجتماعی سازمان بهزیستی توضیح داد ، آسیب می زند.

به گزارش تی تی آنلاین ، دکتر. فاطمه رضوان مدنی ، معاون توسعه مجله پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی ، در جلسه اولین شورای تحقیقات ملی دبیرخانه نظارت بر آسیب های اجتماعی گفت: “نظارت اجتماعی اجتماعی بر بی عدالتی اجتماعی و عوامل ایجادکننده در کشور به شیو plan برنامه ریزان در طول قرن ها اوضاع تغییر می کند و اکنون با این عوامل کارهای ماهرانه انجام می شود و م toثرترین راه ها برای جلوگیری از وقوع تکامل اجتماعی جامعه و قدرت اجبار آنها برای پیاده سازی است و می تواند مضر باشد.

با اشاره به دادرسی بالادستی و اسناد آسیب رسان به آگاهی اجتماعی ، گفت: بند 4 ، ب بخشی از ماده 57 برنامه های توسعه قانون دائمی ، یک خاطره خوب مجلس شورای اسلامی ، در سال 1995 ، به عنوان آسیب های اجتماعی که آنها و ابزارهای برای نظارت بر وضعیت دانش خود از آن این است که واحدهایی که وظیفه مطالعه اجتماعی و اجتماعی را ندارند آسیب پذیر به گروه برای نظارت و شناسایی گروه از همه نوع و آسیب رسان است.

و او گفت ، “به همین ترتیب: 4 پوند ، بخشی از مقاله: 80 از قانون استراتژی پنج ساله بازاریابی ششم ، این دولت را موظف می کند ، مطابق قوانین ، و مدارک اثبات شده برای اجتماعی شورا ، و به منظور پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی ، ایجاد یک سیستم جامع از آسیبهای نظارتی اجتماعی و نقایص مطابق با قوانین مربوطه تا پایان سال اول اجرای برنامه قانون است. همچنین ، چه آسیب دیدن سیستم نظارت اجتماعی ، که تصویب این طرح برای رفاه اجتماعی کشور است ، که در نتیجه گنجانده شده است ، “سراج” سیستم نظارت اجتماعی ، که در آن سازمان رفاه وظایف است.

بیش از 2.7 میلیون در سیستم های اطلاعاتی ثبت شده است

رضوان مدنی با اشاره به اینکه سازمان برای فعالیت های بزرگ اجتماعی بهزیستی آسیب می زند ، گفت: “این اقدامات به دو بخش توصیف (سیستم ها) و محتوا (مطالعات و نظرسنجی ها) طبقه بندی می شوند.”

وی افزود: اولین بخش از سیستم رفاه اجتماعی قابل توجه است که 123 خط تلفن اضطراری با تمام احزاب از همه سطوح کشور ایران است. به این ترتیب ، یادگیری دلیل غذای محبوب و رایج مورد نیاز برای تجربه آنها و حل مشکلات ، و او اینجا خواهد بود.

معاون وزیر مجله برنامه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی زمین ، گفت: “این سیستم با مشارکت آزمایش در سال 1995 تأیید شده است ، و اگر آنها قصد توافق نامه طلاق را دارند ، که می تواند مربوط به سیستم باشد و این سیستم ابتدا در 24 مرکز استان و در زمینه معاونت اقدامات اجتماعی سازمان بهزیستی فعال است ، از سال 1999 به معاونت پیشگیری منتقل شده است و در همه استانها و شهرستانها با بیش از 50،000 نفر در سراسر کشور فعال است. کشور.

و وی افزود ، “کسانی که در ذهن و رضایت ثبت نام طلاق پس از غربالگری ، و به همین دلیل ، با توجه به نوع گزاره غیرقابل انکار است که او هر چیزی که موضوع باید به شورا به طور تخصصی ارجاع شود جلسات مشاوره در مراکز ، و در بسیاری از آنها برگزار خواهد شد. “زیرا اگر صلح و سازش وجود داشته باشد و برای زندگی مشترک با آن این پرونده مربوط به دادرسی است که در مورد طلاق نوشته شده است.

رضوان مدنی گفت: طی این سالها به طور متوسط ​​5/14 درصد به این روحیه جدید تفاهم و طلاق و آزادی جلوگیری شده است. جدای از طلاق توافقی و حتی دعاوی حقوقی از جمله موارد دیگر ، دلیل این امر این است که یک سال اکنون 17 استان و 5 سال اضافه شده در حال حاضر وجود دارد.

مجله برنامه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی ، همچنین به مشاور سیستم تا سال 1480 اشاره کرد و افزود: بیش از 400 مشاوره همکاران ما در سراسر کشور ، از ساعت 8 صبح تا 12 شب و ارائه فرم مشاوره رایگان . دادن.

وی گفت: “این اعتیاد است و شماره تلفن های تلفنی ملی به شماره 09628 است. دلیل این امر این است که فضای بیشتر دختران ، نوزادان و مادران ، همسران و همسران معتاد هستند. در مورد علائم مصرف مواد مخدر ، به ویژه ، دارویی ، مرکز مجاز اعتیاد مجاز. “… و اطلاعات تخصصی. این دلیل من در جنوب ، بیش از سرزمین است که روزانه از ساعت 8: 8 فعال هستم. هدف این سیستم در فضای مجازی ذکر شد و گفت: “به همین دلیل ، مشاوره روانشناسی توسط ما ، به عنوان همکاران ، ارائه شده است.”

وی گفت: “سال گذشته ، بیش از 2.7 میلیون سیستم اطلاعاتی آنها.”

سیستم نظارت بر آسیب های اجتماعی به شنبه رفاه

رضوان مدنی و دیگران در مورد برنامه های ساختاری و بخش “به منظور اجرای سیستم نظارت بر آسیب های اجتماعی C. ، یکی دیگر از فعالیت ها در این زمینه است سیستم رفاه و رفاه این هفته امسال افتتاح می شود.”

وی گفت: ایجاد دبیرخانه ملی آسیب های اجتماعی فردا و عوامل تعیین کننده آن برای ستاد بهزیستی و 31 دبیرخانه استانی و همچنین شورای عملی و پژوهشی (که امروز در اولین جلسه این شورا حضور ندارد) شرح این ناهمسان ..

براساس گزارش روابط عمومی روابط بین الملل سازمان بهزیستی و زمینه؛ معاون وزیر پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور درباره محتوای اقدامات سازمان بهزیستی برای رصد آسیب های اجتماعی گفت: “از سال 1996 ، وظایف سازمان بهزیستی در شورای اجتماعی دولت ، کنفرانس تخصصی قبل از خبرگان سرگرمی در خانه او ، و اساتید دانشگاه در زمینه ها ، و آسیب رساندن به زندگی اجتماعی و عوامل خطر برای حمایت اجتماعی از مضر معرفی شده است. به همین ترتیب ، مجسمه ها ، نوعی جمع آوری و پردازش داده ها ، بررسی موارد نظری در مباني زندگي اجتماعي ، و به دليل تنوع عوامل تعيين كننده ، در ايران و در ساختار توصيف مطالعات بررسي منظم و انتقادي درباره ايران و جهان صدمه مي زند و جلسه گروهي متمركز براي مطالعه و يك مطالعه تخصصي با هدف در تعیین شاخص ها و ابزارها و روش های مناسب جمع آوری داده ها در سطح ملی و بین المللی ، و پودر برگزار شد.

وی افزود: در سال 1995 ، انشعابات موز تحت عنوان نظرسنجی اجتماعی ملی برای نظارت و عوامل مضر برای تعیین اندازه نمونه هزار مرد انجام شد. اما تأمل در مورد عظمت جمهوری از طریق مثال ، و با مشاهده 131 هزار مورد در دومین اندازه 93 کانتون شهرهایی که فقط 281-1996 1997-1991 هدایت می شوند ، برای جامعه مضر است. 93 1998 ، و با مردم شهر 62.500 رانده شد (نه از روستاها) و به کمال رسید.

رضوان مدنی گفت: اجرای طرح آزمایشی و بررسی جمعیت پنهان در استان های خراسان رضوی ، تهران و لرستان با اندازه 6 هزار و 600 نفر در سال 1997 و اجرای طرح ملی در برآورد جمعیت پنهان در کشور ، سال 1999 وی 800 را ذکر کرد هزار نفر از 65 سال به اندازه و محتوای برنامه های دیگر.

معاون پیشگیری و درمان مجله وزیر سازمان بهزیستی همچنین به آغاز سومین پروژه نظارت بر آسیب های اجتماعی و تعیین حجم نمونه 34100 نفر در سطح ملی و استانی در سال 1400 اشاره کرد و گفت که نتایج تحلیلی این پروژه باید آماده شود پایان تابستان.

وی گفت: گزارش تحلیلی طرح سامانه سفارش تلفنی 1480 از ابتدا و نوع مراکز مشاوره حضوری از ابتدا تا پایان مارس 2010 و فراتحلیل آسیب های اجتماعی بسته های سیاست در سطح ملی و استانی تهیه شده.

به گفته اسقف ، در اطلس اجتماعی منتشر شده توسط خود چیزهایی در زمینه پیشگیری از آسیب 1997 ، و 1998 ، و همچنین در سطح ملی و استانی در سال 1999 ، یعنی تا سال 1400.

معلولیت فردا

معاون وزیر پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی همچنین به فعالیت ها و معلولین سازمان بهزیستی پرداخت و گفت: “این عملیات از ابتدا ، در سال 1997 آغاز شد و اطلاعات اولیه در مورد وضعیت فعلی افراد معلول بهزیستی سازمان و بهزیستی معلولانی که روی زمین هستند. “اگر بهزیستی آماده نباشد.

و او گفت: “شیوع دانش گسل در چشمه ها است ، و در مناطق مختلف افتاده است ، و ، و به طور مداوم ، به ویژه هنگامی که از منابع کمیته متخصص بهداشت سازمان بهداشت جهانی در زمینه های پیشگیری قبلاً توسط آقایان ، استادان توانبخشی ، اساتید دانشگاه ، متخصصان آماری و غیره تشکیل شده است و در آنها پرسش نامه های تخصصی ایجاد نشده است. “سخنرانی به سازمان بهداشت جهانی داده می شود طبقه بندی بین المللی عملکرد ، معلولیت و بهداشت از چک لیست های آزمایش استفاده می کند بر روی طرحی که دارای چک لیست بالینی معتبر نیست ، گروه های هدف از کار افتادگی حسی (بینایی و شنیداری) حرکات جسمی ؛ منشا عصب شناسی ، منشأ فیزیکی-حرکتی منشأ ارتوپدی ، مشکلات صدا و گفتار ، اختلالات روانی ، اختلالات رشد و غیره برخی از اقدامات نتیجه هستند.

رضوان مدنی به طرح مطالعه جمعیتی معلولیت ، پراکندگی ، موقعیت جغرافیایی و با توجه به عوامل فرهنگی و قومی در استان های خراسان رضوی ، گلستان و خوزستان در سال 1997 اشاره کرد و گفت: در سال 1998 و 1999 پروژه 6 بوشهر ، خراسان جنوبی ، اردبیل ، مازندران و سمنان ، کردستان و وسعت. همچنین در سال 1400 ، این پروژه در گروه سنی 60 تا 10 سال است و 6 استان ارمنستان شرقی آسپادانا ، ایلام ، زنجان ، قزوین ، یزد ، قم ، مرکزی و البرز کرمانشاه به آن اضافه شده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا