عمومی

افزایش۱۰ درصدی شعب انتخابات

به گزارش پایگاه خبری پایگاه داده

برنامه تیتر شب جمال ارف در تی تی آنلاین ، با اشاره به انتخابات ایالتی آغاز سال 1400 به منظور وزیر کشور گفت: امروز وزیر کشور دستورالعمل تشکیل هشت هیئت را صادر کرد و در انتخابات آغاز می شود.

معاون وزیر کشور گفت: “ثبت نام در غیاب وی در تاریخ 11 ژوئن در پورتال های تلفن همراه ، وب سایت ها و حساب های دولتی و همچنین یک شخص آغاز می شود. بدیهی است در این شرایط ، توصیه ما نامزدهای عزیزی است که در حال حاضر غایب هستند. ” ثبت نام کنید

وی گفت: افراد با کد کشور و شماره حساب بانکی شناسایی می شوند. برنامه های ثبت نام خارج از شهر و عید 6 آوریل پس از یک هفته خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به پرونده انتخابات در کرونا گفت: “ما اصولاً محافظت از ایمنی عوامل و برگزاری انتخابات هستیم. بنابراین گفته می شود که این نرم افزار در شعبه بعدی راه اندازی می شود ، شعبه یاب برای شناسایی خود.

ARF افزود: “در تمام شاخه های پروتکل های بهداشتی و از راه دور مشاهده می شود و می خواهد 10٪ از شعبات انتخابات را برای جلوگیری از ازدحام و ایجاد نوع جدیدی در کنار هر صندوق رای که بیش از هزار رای در آن گرفته نشده ، اضافه کند. من رفتم “شعبه های تلفن همراه هر جا که لازم باشد.

کارزار تبلیغاتی درباره توانایی کشور برای تقویت انتخابات در ابتدای فصل انتخابات ، سپس افزایش یا تغییر انتخابات غیرقانونی است ، اما همچنین ساعات آن را هر روز افزایش می دهد و ممنوع است.

معاون وزیر کشور همچنین نشان می دهد که انتخاب سیاست ها به صورت الکترونیکی در برخی از شهرهای بزرگ مانند مشهد و شیراز انجام می شود و گفت: “امیدوارم که تصویب هیئت نظارت بر پارلمان مرکزی در تهران مجاز به رأی دادن نباشد. جعبه ای و الکترونیکی. در شمارش آرا در همان روز ممکن اعلام شد ، اما در کلانشهر تهران شمارش دستی آرا 3 روز طول خواهد کشید.

Arf ما با اشاره به چاپ و انتخاب تعرفه ها گفت: “ثبت نام از نامزدها از 12 ماه مه آغاز می شود و عمدتا به دلیل مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است که 20 روز بود و در این مدت پروتکل ها رعایت می شوند.”

وی گفت: “بعد از انتخابات EID قطعاً در زمین وجود خواهد داشت”.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا