حوادث

افزایش مصدومان حوادث ترافیکی/ رکوردزنی انجام تست پی‌سی‌آر طی دیروز

در راس سازمان اورژانس کشور ، با بیان اینکه از تاریخ 16 مارس تا امروز ، اورژانس 115 ماموریت 110،000 ، گفت 17،901 از آن 92،000 ، و ماموریت های قاچاق مأموریت های غیر ترافیکی را انجام داده است.

به گزارش تی تی آنلاین ، پیرحسین کولیوند وی امروز در کنفرانس خبری گفت: “در گذشته ما برنامه ریزی کرده ایم و برنامه های ویژه فرصت های مختلفی هستند.”

رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به برنامه ریزی سلامت نوروزی ، گفت: علی رغم اینکه برنامه ای برای وزارت بهداشت و به ویژه نظر کارشناسی وزیر بهداشت به عنوان رهبر اصلی تاج این رشته وجود دارد سفر نخواهد کرد ، ما عمدتا در انتقال ویروس Glory نقش داریم. “ما را تجربه کرد ، او در سفرها ، زمان ها و آمده بود. در عزاداری و عروسی ، که در آن انتقال و اغلب خیلی سریع تر. امروز شاهد افزایش تدریجی تعداد افراد مبتلا به بیماری بیماری کرونا قلب هستیم.

وی گفت: “در تمام این تفاسیر ، ما برنامه ریزی را شروع کردیم به نام برنامه سلامت نوروز.” ما پروژه را با شدت بیشتری از 25 تا 17 آوریل تا 15 ادامه خواهیم داد.

وی گفت: “یکی از آنها مسئله خروج اضطراری در سلامت و بیماری ها و 115 (و ایمنی محیطی و مدیریت بیماری های عفونی) و سفارش خون و دارو و تجهیزات ، تجهیزات و نتیجه درمان است.” .. سرانجام ، اگر فکر می کنید که توصیه های بهداشت عمومی نوروز به مردم.

وی افزود: علیرغم این واقعیت که ما همیشه برای اتاق اورژانس آماده هستیم ، به ما گفت که هرچه سریعتر همکاران ما شیفت خود را ضرب کنند ، فوریت بیشتری را اعلام کنیم.

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه از تاریخ 25 اسفندماه که این پروژه آغاز شد تا امروز ، 115 اورژانس 110 هزار مأموریت را به اتمام رسانده اند که از این تعداد 17901 و 92 هزار مأموریت در مأموریت های قاچاق مأموریت های غیر ترافیکی هستند. است. که انتقام گیرنده تلفات رانندگی است و مقایسه می شود. این نشان می دهد که افزایش ترافیک منجر به موارد بیشتری از سفر شده است.

کولیوند در دو برنامه 247 و 724 با اشاره به برنامه سکته های مغزی و قلبی گفت: “16 مارس نتیجه این طرح است که 474 نفر پس انداز شده اند.”

وی افزود: در این مدت هوا 64 مورد داشت و 100 مصدوم نیز داشت که پرواز اضطراری پرواز در هوا انجام می شود.

رئیس کل مراجعه کنندگان کشور با بیان اینکه هر سازمان اورژانس مراکز بهداشتی را در سراسر کشور ادامه می دهد ، به یک میلیون و 255 هزار مراجعه می شود که از این تعداد 272 هزار نفر در بیمارستان و به صورت سرپایی استراحت می کنند. رئیس او حضانت از انقیاد 18931.

وی گفت: “تعداد جراحی های اورژانس بیمارستان در جراحی های اورژانسی و جراحی های انتخابی 29144 66،020 (انتخابی) است.”

به گفته وی ، مهمترین از همه این است که اولین بار است که یک روش معمول است که برای “بیماری تنفسی” و همچنین “اندامها” به مراکز بهداشتی ارجاع می شود ، سپس قلب مشکلات دستگاه گوارش و “بیماری مغز”.

وی گفت: “علاوه بر مسائل پزشکی ، بهداشتی که مراقبت های ویژه تری دارند.” “300000 بازرسی از شرکای بهداشتی انجام شده است که هدف آن محافظت از سلامت مردم و انجام مراقبت های پیشگیرانه است.” نتیجه هر یک از حدود 325000 کیلوگرم غذای فاسدشدنی که با نتیجه عمومی مصرف می شود.

در راس سازمان اورژانس کشور افزود: (9) 487 مرکز صنفی معرفی شده به واحدهای قضایی با 2066 پرونده به دلیل تخلف پلمپ شدند.

کولیوند در قسمت دوم سخنان خود اظهار داشت: 891 هزار و 631 آزمایش PCR برای تشخیص بیماری بیماری کرونا قلب در کل منطقه انجام می شود.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در تاریخ 25 آوریل تعداد کل مأموریت های اضطراری 10 هزار مورد بود که از این تعداد 1320 مأموریت قاچاق کالا و کد 724 و 247 مأموریت کل 95 مورد بود. و تعداد مراجعه کنندگان به مراکز بهداشتی 149 هزار و 963 نفر بود. “1.741 29.144 نفر از آنها در بخشهای مراقبت ویژه بیمارستان انتخاب و مراقبت شدند.

کولیوند گفت: “دیروز 3054 عمل جراحی اورژانسی و 2559 مورد ، حدود 146995 عمل جراحی اختیاری و آزمایش PCR داشتیم و آنها از طریق تست شکسته شده دیروز ساخته شده اند.”

در بخش دیگری از جلسه ، گفت: Vanfsa Glory ، ما یک خط اضطراری ریلی و دریایی راه اندازی کردیم ، گفت: اولین اتوبوس آمبولانس ، که برای کمک به سازمان اورژانس برای ایران خودرو واقعی ساخته شده و به ناوگان اضافه شده است.

در راس سازمان اورژانس کشور ادامه داد: ما برنامه های اضطراری دقیق تری برای سال 1400 داریم و همچنین سازمان خدمات اضطراری را ارتقا می دهیم. 48 مورد از هوا خارج شده و در کمک های اضطراری وزیر بهداشت و همکاران ارتقا دهید. تهیه آن به روز جشنواره صعود می کند: آمبولانس و خودمان آن را توسعه می دهیم تا تلاشی مصمم انجام دهیم. 5400 سرباز جدید به این نیرو اضافه می شوند.

عفونت کلیه پرسنل اورژانس تا پایان ماه آوریل

هر تاج مراقبت کرد که چه سر و صدایی از واکسن کولیوند نتیجه گرفت که “در چهار مرحله”. مرحله اول ، 25٪ از همکاران قبل از عید ، روز اول نوروز ، 25٪ واکسینه می شوند ، 25٪ واکسینه می شوند و 6 ، 25 آوریل ٪ سوم و در پایان ماه ، هر پرسنل اورژانس واکسینه می شوند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا