عمومی

افسردگی و ۷ حقیقت که باید درباره آن بدانید

در اینجا هفت نکته برای دانستن نیازهای همه افسردگی و اختلالات افسردگی آورده شده است.

به گزارش تی تی آنلاین ، عصر ایران ، وی نوشت: “و افسردگی یک بیماری واقعی است که قابل درمان است و سوceptions تفاهم ، سوings تفاهم و اطلاعات غلط برای بررسی مداوم درمان بسیاری از افراد و پیامدهای افسردگی که حتی می تواند تهدید کننده زندگی باشد.” اما از طرف دیگر ، درک زندگی زندگی چیزهایی را که دریاچه ها در اختیار دارند ، مشاهده خواهد کرد.

در اینجا هفت چیز وجود دارد ، هرکدام از ما باید سقوط کنیم ، اختلالات افسردگی یا افسردگی که باید از آنها آگاه باشید.

غم و اندوه ، همیشه “خوب” نیست

گاهی اوقات افراد با مشاجره هایی مواجه می شوند که به نظر خوب افسرده می شوند – آنها کار یا دوستان نزدیک خود را از دست داده اند – اما افسردگی بالینی دلیلی است که نمی تواند احساس کند. مواد شیمیایی موجود در مغز که مسئول تنظیم خلق و خو هستند ممکن است از تعادل خارج شده و احساس بدی در شما ایجاد کند. اگر با فضل شما باشد.

بسیاری از عوامل دلیل افسردگی نیستند

اعتقاد بر این است که مانند یک استعداد ژنتیکی دلایل این وضعیت است ، اما به طور کامل غم انگیز نبوده است نوعی بیماری ، علل برخی چیزهای دیگر نیز باشد ، به طوری که آنها می توانند یک دریاچه باشند.

در صورت بروز غم و اندوه ، توسط یکی از اعضای خانواده خطر ابتلا به این بیماری افزایش می یابد ، زیرا هنر ژنتیک نشان می دهد که آنها نقش زیادی دارند. همچنین ، میزان افسردگی در سابقه و مصرف مواد مخدر بیشتر است. سایر عوامل مرتبط با افسردگی عبارتند از: کتاب عدم تعادل مغز ، هورمون ها ، تغییرات فصلی ، استرس و ضربه.

تعادل شیمیایی در مغز

غم و اندوه به عدم تعادل انتقال دهنده های عصبی در ذهن مربوط می شود. اینها شامل دوپامین ، سروتونین و نوراپی نفرین است. همچنین امکان رسیدن این چیزها به دریاچه انتقال دهنده های عصبی خیلی زیاد یا خیلی کم نیست.

هورمونها

هر نوع نوسان در تولید هورمون ها یا عملکرد – به عنوان مثال ، بارداری ، قاعدگی ، یائسگی و مشکلات تیروئید – می تواند منجر به افسردگی شود.

تغییرات فصلی

اختلال افسردگی اساسی در هر زمان (اختلال مبتلا به فصلی) ناشی از اختلال ریتم شبانه روزی بدن است. تغییر در فصول نیز می تواند در خواب اختلال ایجاد کند ، که می تواند منجر به افسردگی شود.

استرس و ضربه

از دست دادن یکی از عزیزان ، سو abuse استفاده و ضربه ، استرس مزمن ، تغییرات عمده زندگی ، مانند از دست دادن شغل یا آزاد کردن مخزن بنزین. محققان مقادیر بالای هورمون کورتیزول را مقصر می دانند و در شرایط استرس زا و آسیب زا ترشح می شود. کورتیزول به انتقال دهنده عصبی سروتونین تعلق دارد و می تواند انگیزه ای برای افسردگی باشد.

مصرف کننده به جای غم و اندوه

درد بخشی از انسان بودن یک واکنش طبیعی به موقعیتهای دردناک است. همه ما در برهه ای از زندگی درد را تجربه می کنیم و متأسفانه هیچ علامت بیماری در ذهن وجود ندارد.

هنگامی که به غم و اندوه تبدیل می شود ، علائم واضحی وجود دارد ، از جمله:

تغییر در اشتها و الگوی خواب ، وزن

– کاهش میل جنسی

حالت اضطراب ، التماس برای افراد ضعیف ، یا فریب خورده است

احساس تحریک پذیری و بی قراری

، یا احساس غم و اندوه در بیابانها با هزینه های مکرر

علائم جسمی مانند درد در سر ، مشکلات دستگاه گوارش ، بدن درد و درد برای بهبود درمان و اینطور نیست.

– با بی توجهی به فعالیت های گذشته برای لذت بردن ، شما

احساس خستگی و سطح انرژی پایین

– مشکل در تمرکز ، حافظه و تصمیم گیری

اگر علائم را تجربه کردید ، پزشک بهترین راه برای مقابله با نارضایتی است.

کودکان اصطلاحاً افسردگی هستند

این تصور غلط وجود دارد که کودکان زندگی شاد و بی دغدغه ای دارند. تا زمانی که زندگی کودک وجود دارد ، این همان چیزی است که ما در بزرگسالان با مشکل روبرو می شویم ، از جمله استرس شغلی ، گزارش بیمار و اینکه آیا پول اجباری است ، اما به همین دلیل نمی تواند افسرده شود در زیر آن. دوران کودکی من دارای خواصی مانند دریافت و تلاش برای قلدری در میان افراد مساوی است.

افسردگی یک بیماری واقعی است

افسردگی یک بیماری واقعی است که اغلب توسط محققان بر این باورند که این عدم تعادل در مواد شیمیایی مغز و انتقال دهنده های عصبی شناخته شده است. انتقال دهنده های عصبی در زیر نقش مهمی در تنظیم خلق و خوی دارند و در بسیاری از عملکردهای دیگر بدن نیز نقش دارند.

دوپامینرژیک خوب است که احساسات را در حافظه جمله تعدیل کنید ، او قبلاً برنده شده است.

نوراپی نفرین؛ برای تغییرات ضربان قلب و فشار خون در پاسخ “مبارزه یا فرار” به استرس.

سروتونین احساس گناه حالت عملکردی ، و کمک به خوبی است که کمک می کند تا تنظیم بهزیستی کلی.

محققان همچنین در حال بررسی علل این عدم تعادل هستند ، همچنین سایر قسمتها می توانند انتقال دهنده های عصبی کولینرژیک ، گلوتامات به GABA و افسردگی باشند.

افسردگی قابل درمان است

تعدادی از درمان های موثر برای افسردگی وجود دارد ، از جمله داروها و روان درمانی.

در شرایطی که علائم و در برنامه درمانی متناسب با تنوع افراد ، اگر چنین نباشد ، امنیت عمومی ، ترکیبی از دارو است ، علائم افسردگی اغلب برای کمک به روان درمانی و تغییر سبک زندگی ایجاد می شود.

روان درمانی

بسته به پیوند منحصر به فرد یک چیز ، نمی توان کمتر به هر فرد ، یک گروه ، یک خانواده یا دو روان درمانی اختصاص داد. در صورت وجود انواع مختلف درمان ، ثابت شده است که در درمان افسردگی موثر است:

– فعال سازی رفتاری

– رفتار درمانی شناختی

درمان فردی بینابینی

– درمان حل مسئله

– رویکرد روان پویایی

– مهارتهای اجتماعی لورم

– مشاوره حمایتی

مواد مخدر

به خصوص با روان درمانی در ترکیب با داروهای مختلف که در درمان افسردگی اثبات شده است. یک بار دیگر ، در مواردی که رویکردی متناسب با همه غم و اندوه وجود دارد و یافتن داروی مناسب برای برخی از آزمونها و خطاها جایز نیست ، که وی کمترین میزان تأثیر را در علائم شما نمی بیند.

کلاسهای دارویی که اغلب برای درمان افسردگی تجویز می شوند عبارتند از:

اسکتامین: Spravato

بازدارنده های مونوآمین گندم سخت ، از جمله مارپلان (ایزوکاربوکسازید) ، ناردیل (فنلزین) و پارنات (ترانسیل پرومین)

مهارکننده های جذب مجدد نوراپی نفرین و دوپامین ، از جمله ولبوترین (بوپروپیون)

مهارکننده های انتخابی جذب مجدد سروتونین ، از جمله Prozac (فلوکستین) ، Paxil (پاروکستین) ، Zoloft (سرترالین) ، Celexa (سیتالوپرام) و LeVox (فلووکسامین)

نوراپی نفرین و مهارکننده های جذب مجدد سروتونین ، از جمله اثرات (ونلافاکسین) ، سیمبالتا (دولوکستین) و پریستالیست (دزونلافاکسین)

داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای ، برابر (آمیتریپتیلین) ، توپرانیل (ایمی پرامین) و پاملور (نورتریپتیلین)

تغییر سبک زندگی

علاوه بر این ، برخی از شیوه های زندگی تغییر می کند و دارو و روان درمانی ، به طوری که ما می توانیم علائم افسردگی ، و بهتر کمک به داروها از عوارض جانبی.

رژیم غذایی؛ هیچ رژیم غذایی متنوعی برای افسردگی وجود ندارد و دیگران می توانند به تنظیم خوردن غذا و کنار رفتن از ذهن و عواطف کمک کنند. غذاهای فرآوری شده ، الکل ، کافئین ، شکر و غلات تصفیه شده ممکن است بر سلامت روان شما تأثیر منفی بگذارد ، از جمله میوه ها و سبزیجات با گوشت ، ماهی ، بوقلمون ، مرغ ، لوبیا و آجیل می توانند مزایای تقویت کننده روحیه را فراهم کنند.

بازی ها؛ یک برنامه ورزشی خوب می تواند به بهبود روحیه ، کاهش استرس و کاهش علائم افسردگی کمک کند. و این نوع ورزش ، به خصوص با توجه به اینکه باید بر اساس سطح آمادگی جسمانی ، سلامتی و ترجیحات شما انتخاب شود.

مدیریت استرس؛ استرس می تواند افسردگی را بدتر کرده و باعث ایجاد یک سیگنال خارجی شود. روش های مدیریت استرس مانند مدیتیشن را در برنامه روزمره خود وارد کنید و نفس عمیق بکشید.

افسردگی درمان نشده شایعترین علت مرگ است

این یک عامل بسیار مهم در پیشگیری و درمان تشخیص مناسب مرگ افسردگی است. بسیاری از کسانی که می میرند به نوعی از بیماری روانی رنج می برند ، از جمله افسردگی ، پرخاشگری در بین کسانی که به خوبی تشخیص داده نمی شوند ، درمان نمی شوند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا