حوادث

اقدام هوشمندانه دختر جوان برای فرار از تعرض راننده مسافربرنما

آخرین پیشگیری اعلام کرد که رئیس تهران بزرگ برای گرفتن غرور و راننده وسیله نقلیه ای که قصد دارد در لباس مسافر به دختری جوان حمله کند.

به گزارش تی تی آنلاین ، سرهنگ جلیل CPB در این باره گفت ، روز گذشته ، دختر 22 ساله ای که در 144 ایستگاه جدید جوادیه در تهرانپارس حضور داشت ، گزارشی گفت فرار از اعمال شرور و احساساتی که آن را رانده است. اعلام کرد که آنها باید بقیه سفر را اضافه کنند ، و او یک دختر است و آنچه را که به او گفته شد به او گفت زیرا مرد جوان از خیابان به خیابان اتحاد کار درشکه های خارج از تهران و رسانه ها در راه ، می گویند در غرور ، گفت: به زن جوان ، و رانندگی به شوخی و نه پیکان جاده و Ap. مرد جوان نیز نادیده گرفته شد.

رئیس نویسنده پلیس پیشگیری ، هنگامی که باید از چیزهایی که خواهان از بسکتبال فرار می کند ، مطلع شود ، رئیس تهران پیشگویی کرد ، این پیامک را به قصد همراه ، اولین دوستی طراحی خود را ، در همان زمان ، و گزارش بیشتر به محل حادثه به زندگی راه تلفن همراه بر روی تلفن است.

کار در آن است که در مورد آن آخرین آگاهی در ابتدا ، اما پس از آن زمانی که آنها گزارش 144 حکیمیه آگاهی آخرین Rom. یک فرد در محاکمات عمومی در این منطقه تهرانپارس گنجانده شده است.

وی اظهار داشت که دارایی در این پرونده که متاهل و 37 ساله است و به یک حمله خاص اعتراف کرده است که یک دختر جوان بود ، به کلانتری منتقل شد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا