بین الملل

التهاب در جبهه جنوب لبنان/ حملات شدید صهیونیست‌ها به شهرک «بلیدا»

ارتش اشغالگر در آخرین تجاوزات به لبنان، حملات شدیدی را به شهرک «بلیدا» در جنوب این کشور انجام داد و در عین حال دیگر شهرک‌های مرزی لبنان را هدف حملات توپخانه قرار داد.

به گزارش تی تی آنلاین، خبرگزاری رسمی لبنان بدون جزئیات بیشتر گزارش داد: «حمله هوایی شبانه توسط دشمن اسرائیلی (شهرک) بلیدا به سمت منطقه عیترون را هدف قرار داد.»

در همین راستا، این خبرگزاری خبر داد «گلوله‌های توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی شهرک‌های بین علما الشعب، الضهیره و حومه «طیر حرفا» را هدف قرار دادند.

این خبرگزاری افزود ارتش رژیم صهیونیستی در حریم هوایی شهرک‌های علما الشعب و الضهیره حملاتی انجام داد.

اوایل روز جمعه ارتش رژیم صهیونیستی مدعی بمباران «زیرساخت‌ها و ساختمان‌های نظامی» متعلق به حزب‌الله در شهرک‌های جنوب لبنان طی ۲۴ ساعت گذشته شد.

ارتش صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد شامگاه جمعه یک جنگنده به گروهی به زعم آن مسلح در منطقه عیترون در جنوب لبنان حمله کرد.

ارتش افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته هواپیماهای جنگی زیرساخت‌ها و ساختمان‌های مورد استفاده حزب‌الله را در مناطق خیام، کفر قانا و جبل بلاط بمباران کردند.

آژیر خطر از صبح روز جمعه بیش از یک بار در چندین شهرک در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد.

در این بیانیه آمده‌است: در پی هشدارها صبح جمعه شمال شاهد شلیک ۲ گلوله از خاک لبنان به سمت منطقه کریات شمونه بود که منجر به واکنش اشغالگران شد.

ارتش اشغالگر ادعا کرد: شامگاه جمعه نیز مشاهده شد که موشکی از خاک لبنان به سمت منطقه هار دوف (کوه راس) پرتاب شد که ارتش اشغالگر به آن واکنش نشان داد.

انتهای پیام

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا