استان ها

الزام فرمانداران خوزستان به جلوگیری از برگزاری هر گونه اجتماع

تی تی آنلاین / خوزستان فرمانده پایگاه در اداره سالن مشترک ، فردا تاج خوزستان است و شاهزاده ها باید امور عملیاتی را دنبال کنند مراسم تشریفات ، که دشوار است ویژگی های جدید امواج مردم در تاج نیست آنها گفتند از غذای آنها

ولی الله حیاتی به مجمع نمایندگان استان در مقر مدیریت مسکن Glory ، که امروز (10 ژوئیه) در استان خوزستان برگزار شد ، گفت: “متأسفانه ، عملکرد پروتکل های ایمنی در خوزستان به شدت کاهش یافته است.”

به گزارش تی تی آنلاین ، وی این کلمات را اضافه کرد: “ما برای نجات مردم خوزستان از نظر پروتکل بسیار سخت ، به ویژه موارد مربوط به خدمات اجتماعی افراد و دفتر دوردست ، دعا می کنیم و از همه جماعت دوری می کنیم ؛ و در از پیوستن به مراسم. “

حیاتی اظهار داشت ، در حال حاضر سه شهر وضعیت بر اساس رنگ دستور کار مانند یک تاج گل قرمز و خوزستان است.

رهبر نظارت و مدیریت قرارگاه عملیاتی ستاد Glory در خوزستان در یکی از شهرهای قرمز اعلام کرد و ورود و خروج وسایل نقلیه به پلاک های غیر مقیم پلاک های وسایل نقلیه در کشور ممنوع است. در شب ، ترافیک در حالت قرمز برای انجام.

ممنوعیت تجمع ، و تأثیر آن در دستور کار است ، گفت: “ما نمی خواهیم تجمعات برگزار کنیم و مراسم قابل قبولی برای آن شرایط قابل مدیریت باشد و بتوانیم بر این شرایط غلبه کنیم.”

Hayatı در مورد قدرت و مرزهای زمینی ، دریایی و هوایی بر اساس شدت و آهن گفته شده است. تصمیماتی که تا انتهای زمین گرفته شد نیز در شکوه تأسیس ایستگاه قرنطینه در ستاد مدیریت تصمیم گرفت.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا