ورزش

السد به غرور خود باخت/ پرسپولیس آنالیز دقیقی از حریفش داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بیژن ذوالفقار نسب در مصاحبه با خبرنگار آنلاین ، از پرسپولیس ، پیروزی یک بر صفر مقابل السد قطر در حدود 16 بازی لیگ قهرمانان آسیا ، گفت: “من یکی از” پیروزی ارزشمند برگشت خورده در سالهای گذشته هستم. ” پرسپولیس با پیروزی بر نقص فوتبال السد ساخته شد.

پرسپولیس پیشکسوت ، و افزود: شما که هوادار تیم بودید از بازگشت به پیروزی السد خوشحال بودید.

تأکید کرد و عملکرد تیم پرسپولیس بسیار منطقی بازی کرد. تجزیه و تحلیل دقیق پیروزی تیم آنها را نشان داد. گل محمدی بازیکنان برنامه خاصی را اعمال کرد و فشار کافی روی حریف و کل 15 دقیقه داشت. این است که به رغم فشار چنین توبه ، تیم بزرگ برای من خسته شدم.

ذوالفقارنسب به مدافع پرسپولیس هشدار داد ، فوق العاده است. آنها مسلط می شوند. پرسپولیس توانست خوب بالغ شود. هافبک های تیم از نظر قد و قامت همین چیز را برای دویدن داشتند. سنت کازورلا با قدرت ستارگان فوتبال جهان در بهترین شکل جسمی و روحی قرار دارد.

وی درباره هدف آل کثیر صحبت کرد و گفت: این تیم ضعیف است و بسیار خوب بازی می کند. او دوید و محوطه جریمه را برد. عطر و بوی گل ها ، همانطور که اکنون آل کثیر در پشت او است.

وی درباره عملکرد السد و خاویر دانش آموزان در قطر توضیح داد “کمی مغرور بود. او به یک بازیکن تیم باخت و سربلند آنها را مربی کرد. السد خیلی بهتر از هر چیزی است که دقایقی به بازی برگشت اما هرگز موفق به بازگشت نشد بازی گروهی.

در پایان ذوالفقار نسب امکان تحقق بخشیدن به رویای هواداران را برای انجام “کار دشوار است ، زیرا ما اکنون به فکر قهرمانی نبودیم”. واقعاً برای جستجوی تیم نمی توانید کاری بیهوده انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا