ورزش

الهامی: مجریان سه، چهار تیم را دوست دارند/ من یک مربی بی عرضه هستم

سرمربی مازندران می گوید تیم شست پا که در 5 دقیقه ابتدایی بازی 2 گل می زند، برهنه است.

به گزارش تی تی آنلاین، ساکت الهامی در نشست خبری پس از شکست تیم مقابل پرسپولیس گفت: لازم است از هواداران عذرخواهی کنم. تفاوت این دو نفر که به تیم ملحق شدند بسیار زیاد بود و مربی دلسوز بود و بازیکنان دست به دست هم می دهند تا صلاحیت جاده عمومی که من هستم.

وی افزود: متولد شدن بین دو قسمت. فرسوده نشو منظورم 2 شرکته. من به بازیکنان پرسپولیس و یحیی تبریک می گویم. آنها ثابت کردند که دلیل خوبی برای قهرمانی در لیگ برتر برای 5 روز متوالی نیستند، زیرا 4 روز قبل جام خود را از دست داده بودند، اما به سرعت به مسابقات بازگشتند.

وی ادامه داد: این یک بیماری روانی است که مبادا بهبودی خوب ما را از دست بدهد. این تیم در 5 دقیقه ابتدایی بازی 2 گل می زند، مربی اش بی دفاع است. ما در 10 سالگی فرصت داشتیم، اما نه مبارزه کردیم و نه به بازی برگشتیم.

او گفت: اشتباه کردن، صداقت ما را به نوعی موفق می کند. 4 روز بعد یک بازی سخت دیگر در لیگ داریم که باید آن را ببریم.

ساکت الهامی تاکید کرد: آن مردی که می گوید این شرکت اینقدر سود کرده، این شرکت این همه سود کرده، چیزی که من می گویم تیم من نیست. امیدوارم همه از وجدان و شرافت برخوردار باشند. کاری که انجام می دهی، گرچه تریبون نزد توست، خدا را خشنود نمی کند. نمی خواهم تقصیر را گردن یک حساب معمولی بیندازم.

این مسئول نساجی گفت: به نظرم هدف ما شکستن صحنه نیست، حتی اگر تصمیم بگیرم قضاوت کنم و بگویم خسته نمی شوم. اخراج بازیکن من، اولین برگه زردش، اصلا کاغذ نداشت. قضاوت گاهی کمکی نمی کرد، اما هرگز به این دلیل نبود که می خواستیم طرز فکر خود را تغییر دهیم. 3-4 قسمت برای ارائه در اینجا وجود دارد.

و افزود: بدبختاً در حالی که مشتاقند سفر می کنند. خدای من، قسم می خورم که به خاطر ضرر امروز این حرف ها را نزدم. اگر شکست امروز مقابل پرسپولیس را دریافت نکنیم، جرم است. من می دانستم که قرار است چه اتفاقی بیفتد و به درستی در مورد آن چنین بود.

در ادامه آمده است: “طبیعت لذت فوتبال است که مربی، بازیکن و داور مرتکب جنایت می شوند.” اعتراف می کنم که اشتباه کردم. از بچه ها و هواداران می پرسم که چه کاری می توانم برای تیمم انجام دهم.

ساکت الهامی درباره تاثیر تاخیر در شروع بازی روی 2 گل اولی که تیمش به ثمر رسانده است، گفت: او هیچ موفقیتی نداشت. من مقصر این باخت بودم.

درباره بازی در مشهد گفت: مشهد همه چیز برای ما دارد، اما اگر در هتلی با 10 ستاره زندگی می کنید، باز هم دوست دارید شب ها در خانه بخوابید. من این موضوع را تکراری می دانم. خوب نیست الان در مورد فابریک و بازی با هواداران صحبت کنم چون بازی را باختیم و اگر الان حرفی بزنم فکرمان را می بریم. بهتر است امروز شکست را بپذیرم و این حرف ها را به پیروزی موکول کنم.

وی افزود: رفت و برگشت به پرسپولیس را از دست داده ایم تا مشکلات خود را حل کنیم تا در آینده موفق باشند. همه می دانند که فوتبال است و باید صادق باشد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا