اجتماع و خانواده

اماده باش شهرداری تهران برای بارش‌های احتمالی/تامین تجهیزات برف روبی در سطح مناطق

سرپرست اداره امور خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر زهکشی 100 کیلومتر از رودخانه های روباز شهر تهران، بلافاصله از آمادگی عوامل خدمات شهری برای بارش های احتمالی و تجهیزات برف روبی در مناطق تهران خبر داد. . شهر

علیرضا جعفری در گفت وگو با تی تی آنلاین. وی در تشریح روند زهکشی مسیل ها و نهرهای شهر تهران و آماده سازی مجتمع خدمات شهری شهرداری تهران به دلیل بارندگی های احتمالی پاییزی و زمستانی گفت: فرسایش مسیل ها و آب های تهران است. تقریباً مداوم، به خصوص. درباره آغاز فصل بارندگی؛ البته مدام هم خندق و هم خندق برای زدودن رسوبات از برکه ها و کانال های شهر ساخته می شود.

وی افزود: گودال های روباز شهر تهران که توسط پیمانکاران شهری انجام می شود به طور مستمر رصد و پایش می شود به طوری که در هفته 70 کیلومتر کانال و بیش از 100 کیلومتر روباز در شهر تهران بازنگری می شود. و همچنین نقاط حساسی که در سالهای گذشته مشکلاتی از آنها مشاهده شده است روزانه بررسی می شود.

جعفری ادامه داد: خوشبختانه مشکل خاصی در شهرستان وجود ندارد و مقدمات برای بارندگی های احتمالی فراهم شده است. همچنین در شب های آینده که طالع بینی بارش باران را به ویژه در ارتفاعات پیش بینی کرد، آمادگی در ادارات شهرستان ضروری است تا در صورت بارندگی شاهد مشکل خاصی در تهران نباشیم.

سرپرست معاونت شهرداری تهران در قسمت دوم سخنان خود به تشریح اقدامات معاونین شهرداری تهران برای آمادگی در برابر بارندگی ها، رفع رسوبات سیل امامزاده را نشان داد. داوود و افزود: رسوباتی که از سیل امامزاده داوود به سمت رودخانه های پایین دست تهران سرازیر شده است، تبدیل شده است که رسوبات به طور کامل برداشته شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: مناطق شهرداری تهران نیز دارای تجهیزات لازم برای انجام اقدامات لازم برای برف روبی و مدیریت بارندگی هستند. در محدوده مناطق، پیمانکاران جداگانه دائما معادن روباز را دنبال می کردند. به این ترتیب آمادگی کامل در حوزه خدمات شهری، ابزار و نیروی انسانی ایجاد شده و مسئولان شهری نیز در کانون توجه کامل قرار دارند.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا