استان ها

امدادرسانی هلال احمر قزوین به ۵۴۰ نفر در برف و کولاک آوج

امدادرسانی هلال احمر قزوین به ۵۴۰ نفر در برف و کولاک آوج

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین از امدادرسانی به ۵۴۰ نفر از افراد متاثر از برف و کولاک در محور آوج، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین از قزوین؛ به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ حسین خوئینی در تشریح فعالیتهای انجام شده درپی وقوع کولاک و برف در نقاطی از استان گفت: برف و کولاک در محور‌های قسطین لار، بهرام آباد، اکبر آباد و آوج، باعث گرفتاری برخی از خودرو‌های عبوری در این مسیر‌ها شد که امدادگران هلال ‌احمر قزوین با حضور در مناطق درگیر برف و کولاک ضمن رهاسازی و انتقال خودرو‌های گرفتار به مکان امن، به افراد گرفتار و حادثه ‌دیده نیز امداد رسانی کردند.

امدادگران

وی با اشاره به امدادرسانی به حادثه دیدگان در برخی از محورهای مواصلاتی تصریح کرد: در محور آوج به رزن و آوج ،۳ تیم امدادی به تعداد ۵۴۰ نفر و به ه گیری از ۲۱۰ خودرو خدمات امدادی و رهاسازی ارائه دادند.

خوئینی بیان کرد: همچنین اقلام امدادی از جمله ۱۶۰ تخته پتو و ۱۳۵ بسته ۱۲ ساعته مواد غذایی بین حادثه دیدگان توزیع و به ۱۳۵ نفر نیز اسکان اضطراری داده شد.

خوئینی یادآورشد: ۷۰ نفر از افراد گرفتار در برف و کولاک در محور قسطین لار توسط نیروهای جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند و تعداد ۲۵ خودرو گرفتار نیز رهاسازی شد.

وی اظهارداشت: در محور بهرام آباد، با اعزام دو تیم از فدک و رازمیان به تعداد ۷۵ نفر در ۲۲ خودرو گرفتار خدمات ارائه شد.

این مسئول افزود: در محور اکبر آباد نیز در حال حاضر دو تیم از مرکز شعبه البرز و  معلم کلایه به منطقه اعزام شدند و در حال امداد رسانی هستند.

14011026000309_Test_PhotoN

خوئینی خاطرنشان کرد: به دلیل تداوم شرایط جوی، عملیات امدادرسانی همچنان ادامه دارد و اقلام زیستی شامل پتو، لوزام گرمایشی و خوراکی در بین در راه ماندگان توزیع می‌شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین تصریح کرد: هموطنان در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای می‌توانند با شماره ملی ۱۱۲ تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن از خدمات جمعیت هلال احمر بهره‌مند شوند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا