عمومی

امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه آحاد جامعه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

طبق گفته Amand ، روح الله میرزایی در ظهر چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی با رسانه ها با اشاره به مطبوعات ، روحانی میرزایی را مکاتبه کرد سفارش و معروف ناهی وی گفت: “مطبوعات با ارسال پیام مثبت نقاط قوت را شناسایی نمی كنند و می توانند برای رفع نقاط ضعف اقدامی انجام دهند.”

و من گفتم ، به همین دلیل ستاد فرماندهی او برای خیرخواهی او را متهم کرد ، ببینید مبادا شرها با صبر باشد ، و برای روزنامه نگاران ، وی اضافه کرد “یا هنگامی که تحت فشار قرار گرفت تا روزنامه نگارانی را که منتشر می کنند پیام کمک به یک ستاد است ، اگرچه عقب نشینی است.”

دستیار رسانه و مطبوعات گری ستاد دغدغه اخذ ضعف برای خیر و زمین ، هنگامی که وضع دو وظیفه خوب و بد برای جامعه نشان داده نشده است که منع چاه است ، بنابراین اثبات مطبوعات می تواند به این دو وظیفه کمک کند.

میرزایی اظهار داشت: همه افراد جامعه به این ترتیب كه با توجه به امر به معروف و نهی از منكر در آن موارد مربوط به همه موارد است و باید در دفتر جامعه توضیح داده شود ، و از آنجا كه هیچ فكری وجود ندارد و این امر به امر به معروف داده شده و آنها را كه در جامعه شرور است منع می كند. او را رد کردند ، به حیا و حجاب خلاصه می شود.

وی گفت ، “ستاد ، این امر است که خیر و شر دفتر اجرایی اختیار ندارد و فقط دو وظیفه احساس عمومی را بر عهده دارد. دفتر مرکزی این کار فرهنگ سازی برای این دو وظیفه ، آموزش و پرورش و ظرفیت سازی است.” طبیعت اجباری خیر و شر که در جریان است ، مراقب همه انسانها ، یعنی دفتر الهی نیست ، و به عنوان کار هر یک ، لازم است که دفتر آن.

میرزایی را یادآوری می کند مانند موجودی در بیابان سند 2030 آموزش و پرورش ممنوع است و صنعت ممنوع است.

وی اضافه کرد: “خیرخواهی و نهی از منکر از طرق مختلف ، در این راستا مدل های موفقی در ستاد کشور از روش های انجام این دو عملکرد ایجاد شده است ، در حالی که رسانه ها می توانند به گزارش مدل های موفق و ارائه دستورالعمل ها کمک کنند: خوب و منع آنچه در جامعه اشتباه است. ‘

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا