عمومی

امنیت خوبی در استان بوشهر حاکم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گفته آمند ، آیت الله غلامعلی صفا بوشهری ، ملاقات کرد که جلسه ایدئولوژی سیاسی دولت ناجا در عصر “و نیروی پلیس نقش اساسی بسیار مهمی در ایجاد ، ایجاد ثبات و تقویت امنیت داشته است.”

وی نیروی انتظامی استان را در حوزه خدمت به نظام جمهوری اسلامی مقدس فراخواند و افزود: فضای مناسب استان بوشهر کاملاً مشهود است که حاصل تلاش مسئولان ، مرزبانان و نیروی دریایی است.

امام جمعه بوشهر گفت: “از ابتدای انقلاب اسلامی ما شاهد دشمن در زمینه های مختلف و در زمینه امنیت یکی از مهمترین ابعاد هیجان برای دشمن بوده ایم.”

وی افزود: “من می خواهم جمهوری اسلامی ایران مسئول ایجاد امنیت باشد هم در زمینه پیشگیری و بازدارندگی در زمینه برخورد مفهومی با موارد ضد امنیت و هم در این زمینه ، علیرغم حجم بالای چنین حمله ای نیروی دشمن.

آیت الله صفا بوشهری ادامه داد و جمهوری اسلامی قانون در زمینه های مختلف مطالعات علوم بر اساس فعالیت های مناسب و زمینه مدیریت و نزدیکتر به هم ، ایمان و ولایت است.

وی گفت: اینها سفرهایی است که از طریق زور مقامات انجام می شود که علاوه بر ایمان و عشق ، و مهمترین رابطه این سه عنصر با پیروزی یک سازمان یا نهاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا