اجتماع و خانواده

امکان سنجی و مطالعات بازار صنایع ممکن شد

مطالعات امکان سنجی و مطالعات بازار امکان پذیر شده است

تسهیلات و توانایی انجام پروژه های صنعتی و دانش بنیان است که توسط برخی شرکت های متوسط ​​انجام می شود.

شاهد تی تی آنلاین، خبرنگار خبرگزاری؛ علی طاهری یکی از اعضای هیئت مدیره موسسه مطالعات انرژی سوبان با بیان اینکه انعقاد قراردادهای بالادستی صنعت نفت و گاز شامل قراردادهای خرید خدمات، فروش متقابل و اشتراک تولید از جمله فعالیت های این موسسه است. که در سوبان انرژی انجام می شود، گفت: تنظیم قراردادهای سرمایه گذاری، قراردادهای ساخت پالایشگاه، واحدهای پتروشیمی، ارگان ها، سازه های دریایی و فراساحلی و قراردادهای مالی پروژه ها و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت به صورت طرح ریزی. -بنیاد، اجاره با شرط تملک از منابع داخلی و خارجی توسط موسسه مطالعات انرژی سبحان روست گرفته شده است.

ارائه مشاوره تخصصی

ارائه مشاوره تخصصی لازم جهت مدیریت و اجرای بهینه کلیه پروژه های صنعت نفت و گاز و بخش انرژی اعم از مهندسی، ساخت، خرید و تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، مدیریت اجرای قراردادها، مدیریت کارشناسی قراردادها. . اختلافات قراردادهای داخلی و خارجی نیز توسط موسسه مطالعات انرژی سوبان رسیدگی می شود.

تهیه و تدوین طرح های توجیهی فنی و اقتصادی طرح ها و پروژه های مرتبط با صنایع بالادستی و پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی، تنظیم طرح های تجاری با مأموریت های مختلف برای ورود به حوزه خاص حوزه ها و صنایع مرتبط و شناخت نیازمندی های اقتصادی و مالی برای هر یک. . این بازار و تحلیل شامل بازارهای ملی، منطقه ای و فرامنطقه ای نیز در دستور کار موسسه مطالعات انرژی سوبان قرار دارد.

جلوگیری از اتلاف پول و منابع مالی

این مدیر حوزه دانش بنیان تصریح کرد: موسسه مطالعات انرژی سوبان علاوه بر ده ها فرصت برای انجام مستقیم کار، زمینه اشتغال در سایر صنایع را نیز فراهم کرده و از هدر رفت منابع اقتصادی و ارزی جلوگیری می کند.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا