حوادث

انبار نوشیدنی‌های فاسد در شرق تهران لو رفت

آفتاب نیوز:

در مصاحبه با سرهنگ تی تی آنلاین داریوش صادقی فرد اظهار داشت: مدتی برای اطلاع رسانی به مأموران پلیس و انبار بزرگ تأمین و ذخیره سازی تا نوشیدنی های فاسد شده در یکی از انبارهای واقع در ورامین توسط منابع خبری. با استفاده از آنها که دریافت کرده ایم از شرط صحت گزارش مشخص نشده است.

وی اظهار داشت: در این راستا با هماهنگی مقام قضایی و عملیات پس از اخذ مجوز از سوی مأموران پلیس همراه با نمایندگان دانشکده ها و کارشناسان بهداشت در انبار و کشف بیش از 6000 لیوان نزدیکتر از نوشابه های گازدار و 2300 تخم مرغ کشف شده است. این موارد که ثبت شده و انحلال آن به یک متخصص بهداشت تایید می شود.

صادقی فرد ادعا کرد که آن را در ذهن خود بفروشد تا کسانی باشند که طبق اولیه این محصولات. وی گفت: این انبار پلمپ شده است و دستور دادگاه و از این نظر ، یک نفر به مأمورین ستاد منتقل شده که تحقیقات انجام شده است. پرونده ای که دادستان به ادامه روند جنایت ادامه می دهد.

رئیس اطلاعات و امنیت عمومی این جماعت در استان تهران اعلام کرد که تحریم های این کشور که ارزش آن در آسیا به ارزش 300 ریال یافت می شود ، حدود 300 میلیون ریال است ، آن را تعریف می کند و مسئولان اجازه نمی دهند که حریص ها با سلامتی مردم و جامعه بازی کنند. تماشای آن ضروری است ، حتی اگر شما مشمول یکی از کالاهایی باشید که اکثر آنها به Duis فروخته می شوند: زیرا چنین مواردی باید از خیابانهایی که به صورت فساد معامله می کردند ، آگاه باشند: از نظر قدیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا