عمومی

انسان و جامعه پایبند به احکام اسلامی عزتمند می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، آیت الله رضا رمضانی شامگاه چهارشنبه امشب در شهادت امام رضا (ع) درگذشت.) وی با اشاره به اینکه فضیلت اخلاقی یکی از عاملان مسلمانان است ، افزود: وجود اخلاق در جامعه اسلامی ضروری است.

وی با بیان اینکه همه پیامبران برای تعلیم و تربیت مردان فرستاده شده اند و برای اینکه مردم به عنوان برده خدمت کنند ، باید علم و عبادت را دنبال کنند ، افزود: عبادت ، علم و مصیبت هایی را که ممکن است انسانها به خدا برسند و به او نزدیک شوند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت) وی با اشاره به رابطه اخلاق ، قوانین و باورها گفت: هرچه اعتقادات افراد بالاتر باشد ، می تواند بر اخلاق افراد نیز تأثیر بگذارد.

وی گفت: “ما باید از جهاتی شبیه به اسلام باشیم.”

آیت الله رمضانی با تاکید بر لزوم تربیت ذهن و روح ، گفت: “مسئولان سخت کار می کنند و فرد باید به آنچه برای او بهترین است توجه کند”.

او می گفت ما نباید اجازه دهیم گوش های ما چت و چالش کنند: چشم ها و زبان ما نباید پشت سر گذاشته شود ، زیرا بسیاری از گناهان از زبان خارج می شود.

نماینده مردم گیلان در جامعه دوک خبره که ما را به امام ، خداشناسی ، کلام و معاد می رساند ، ادامه داد: بدون دلیل ، انسان نمی تواند این گونه برود.

در کنار وزرا باشید

او به ما نشان داد که در نظم عقل خود کوشا هستیم و اعلام کرد: “برخی از وظایف خود را انجام می دهند ، اما هیچ تغییری در خود نمی بینند ، زیرا آمادگی لازم را برای خود انجام نداده اند.”

آیت الله رمضانی با تأکید در طول تاریخ ، برخی که حتی در قرآن ذکر شده اما در مقابل ولی خدا ایستاده اند ، افزود: عدم آگاهی از خدمات یکی از مواردی است که به مردم آسیب می رساند.

وی گفت: عاقلانه است که مردم احساس آرامش کنند و گاهی آموزش اشتباه باعث می شود خانواده ها از یکدیگر در امان نباشند ، زیرا باورها تضعیف شده است.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت) وی با نشان دادن این که باید در بین مردم یک زبان قدردانی وجود داشته باشد که باعث توسعه انسان شود ، افزود: جامعه در مسیر علم و علم است.

کسانی که دارای مقامات عالی در جامعه هستند ، باید خود را طبق نظر مردم ببینند: “کسی که در فهم پیشرفت نمی کند ، یک مverمن واقعی نیست.”

آیت الله رمضانی با اشاره به اینکه متدینان می فهمند و عمل می کنند ، در روز قیامت برای درک خود آیاتی را بیان می کند و می گوید: از جمله توصیه های عملی امام رضا.) تلاوت قرآن و امام همواره مردم را می پرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا