استان ها

انهدام باند سارقان خودرو در شهرستان اوز فارس

تی تی آنلاین/فارس فرمانده انتظامی شهرستان اوز گفت: با دستگیری یکی از اعضای باند سارقان، ۲ خودرو پژو مسروقه نیز کشف شد.

حسین محمدی امروز، ۲۱ خردادماه بیان کرد: در تاریخ ۱۶ خردادماه سال جاری به دنبال سرقت یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در یکی از محله‌های شهرستان اوز و انتشار فیلم آن در فضای مجازی، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که سارقان از غفلت راننده خانم به دلیل روشن و بدون سرنشین گذاشتن خودرو پژو ۴۰۵ جلو درب منزلش سوءاستفاده کرده و خودرو را به سرقت برده و متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی اوز ادامه داد: ماموران پلیس بلافاصله تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که سارقان ۳ نفر و اعضای یک باند هستند که پس از سرقت به شهرستان لامرد از توابع استان فارس متواری شده‌اند.

محمدی ادامه داد: ماموران پس از اخذ نیابت قضایی به شهرستان لامرد اعزام و ضمن شناسایی مخفیگاه سارقان، موفق شدند سارق ۲۵ ساله و یک سواری پژو پارس اوراق شده دارای سابقه سرقت از شهرستان گراش را دستگیر و کشف کنند. در ادامه پیگیری‌های ماموران پلیس، همدستان سارق عرصه را بر خود تنگ دیده و سواری مسروقه را در شهرستان بستک از توابع هرمزگان رها و متواری می‌شوند.

به گزارش تی تی آنلاین و به نقل از مرکز  اطلاع‌رسانی پلیس فارس، وی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سارقین متواری با جدیت ادامه دارد، از شهروندان خواست هرگز و حتی برای یک لحظه کوتاه ماشین را روشن و بدون سرنشین رها نکنند تا از وقوع چنین مواردی پیشگیری شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا