حوادث

انهدام باند فروش دارو در فضای مجازی

فرمانده تهران بزرگ به همین اتفاق گفت مقالات تبادل اطلاعات آخرین تخریب و دو باند بزرگ مواد مخدر و بیش از 300000 مورد استفاده غیر مجاز از وسایل پزشکی در تاج ، دیابت ، سقط جنین ، بیماری نادر اوتانازی و غیره را پیدا کرد.

به گزارش تی تی آنلاین ، سرهنگ داوودی معظمی گودرز وی با اشاره به اینکه خرید و فروش هر نوع ماده مخدر در فضای مجازی ممنوع است ، گفت: تیم های بزرگ پلیس سرنوشت از فعالیت اعضای دو گله از جمله تبلیغات خرید و فروش مواد مخدر در فضای مجازی مطلع می شوند. در دستور کار

نتایج تحقیقات اولیه از طرف مقام قضایی ، ادعا شده ، و در مجوز کار با آنها ، و خداوند قبول کرد. غربی آنها دستگیر شدند و مناطق درخشان تهران.

معظمی گودرز افزود: “در مجموع ، در انواع اقلام پزشکی 300000 مورد ضبط شده توسط مردان وی ، از جمله درمان پزشکی برای تاج ، انسولین ، سقط جنین ، داروهای اعصاب و روان پزشکی اتانازی و غیره ، که عمدتا خارجی هستند ، افراد زیادی فقیر نبودند ، و آنها ذخیره می شوند ، و شرایط غیر استاندارد انقضا روز دارند ، که ممکن است این واقعیت باشد که ، با توجه به درد شدید در ترس عمومی او.

همان جایی است که من در فضای مجازی به آن اشاره کردم و برای خرید داروی خرید از آنها ، خاطرنشان کردم که هرگونه خرید و فروش دارو در فضای مجازی ، ممنوعیت FATA و پلیس مربوط به موارد جرم در برخوردهای رادیوتراپی فضای مجازی است.

براساس وب سایت خبری پلیس ، رئیس آخرین طرح FATA تهران بزرگ شهروندان ، علاوه بر اینکه این فعالیت جرم است ، بیشتر آنها کلاهبردار هستند. ، و برای کسانی که هیچ دارویی مصرف نمی کنند ، کاملاً ساده است: بسیاری از جستجوها را در فضای مجازی انجام می دهند ، بنابراین دانش آنها و داشتن داروهای نادر است. شهروندانی که قادر به بازگشت نیستند و حتی فعالیت مجرمانه در فضای مجازی با آخرین وب سایت www.Cyberpolice.ir سرنوشت خود را نشان می دهند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا