عمومی

انهدام ۳ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در طرح «ظفر پنج»

با توجه به شبکه خبری پایگاه داده

در حاشیه پروژه ظفر پنجج که امروز در آخرین دفتر مرکزی تهران بزرگ برگزار شد ، سرتیپ حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت به خبرنگاران گفت که نقش خبرنگاران در ارتقاء امنیت در کشور ، به همان اندازه غیرقابل جبران است. از تمام تجربیات خود استفاده می کند که هیچ ارتباطی با این خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری این معتادان به مواد مخدر ندارد.

تخریب گله ها 3 قاچاق مواد مخدر بزرگ
وی افزود: پس از یک سری از برنامه های تهران برای مقابله با مجرمان پلیس و قاچاقچیان مواد مخدر در مشاور ظفر 5 ، دو تن و 224 کیلوگرم مواد مخدر در برنامه ریزی و رشد صنعتی در ماده کشف شده در حال افزایش یافت.

رئیس پلیس تهران بزرگ از نابودی روزانه سه قاچاق عمده مواد مخدر و دستگیری 25 قاچاقچی بزرگ در دفاتر و توطئه ها خبر داد.

سردار رحیمی گفت: شورای 923 فروشندگان مواد مخدر در تهران دستگیر و تحویل مقامات دادگاه شدند؛ همچنین مراکز توزیع مواد مخدر بسته 12.

وی افزایش وابستگی به تخریب صنعتی را “بسیار نگران کننده” توصیف کرد.

رئیس پلیس راه ادامه داد: در این پروژه 420 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد که ارزش آن 21 میلیارد ریال بود.

امروزه سردار رحیمی به طور عمده از داروهایی تشکیل می شود که در ایران تولید نمی شود و از بین می رود که این داروها از بین می رود.

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: وی تحت درمان معتادان به مواد مخدر قرار گرفت ، معتادان معتاد به مواد مخدر 2100 نفر جمع آوری و در تهران به مراکز توانبخشی تحویل داده شدند.

وی افزود: در این 6.000 مرکز 15 و 16 مرکز در تهران که مایل به گرفتن تاج معتادان نیستند.

سردار رحیمی ادعا كرد كه 70٪ این معتادان درگیر جرائم دیگر از جمله سرقت هستند. اما امروز ، بیماری عروق ویروس کرونا قلب چنین اقدامی را می تواند معتاد کند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه هزینه اصلی ساخت ، توانبخشی یا آموزش برخی معتادان معتاد فعلی است ، اظهار داشت: “امروز تاج رویه آزمایش به غربالگری معتادان به مواد مخدر اضافه شد.”

سردار رحیمی از درگیری در منطقه سعادتآباد سخن گفت همه افرادی که درگیری های سعادت آباد دستگیر شدند.

وی افزود: من پرونده های پزشکی بازداشت شدگان زیادی در این زمینه داشته ام ، از جمله قاچاق شیشه و پول برای راه‌اندازی یا هنگام قاچاق مواد مخدر.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه این نبرد فقط مربوط به مسائل اخلاقی نبود ، گفت: “به محض اینکه دوباره همه در دام افکار عمومی افتادند. “

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا