عمومی

اهداء «جایزه‌ نادهی» به دانش‌آموزان نخبه‌ روستایی

این مراسم همزمان در 6 شهر مختلف کشور با حضور برگزیدگان، جمعی از اولیاء، بخشداران و مسئولان آموزش و پرورش به صورت آنلاین و به 13 دانش آموز برگزیده جوایزی اهدا شد.

محسن کچویی موسس «جایزه نادهی» و موسس کتابخانه کوچک سخاوتمندانه با گرامیداشت چگونگی شکل گیری این جایزه گفت: 200 جایزه به دانش آموزان برگزیده روستایی اهدا شد. امسال با کمک موسسه خیریه کتابخانه توانستیم آن را در سه استان گسترش دهیم.
وی با اشاره به مصوبه پیشنهادی گفت: ما به سهم خود در جهت ارتقای دانش آموزان مستعد روستایی علیرغم مشکلات و معلولیت ها انجام می دهیم. ما می خواهیم آنها بدانند که ما آماده همکاری با آنها برای ساختن آینده ای زیباتر هستیم.”

دکتر. سلیمانی، مدیر عامل گروه سرمایه گذاری نادهی و یکی از حامیان این جایزه نیز در خصوص لزوم حمایت نهادهای اقتصادی از طرح های فرهنگی و سازمان های مردم نهاد فعال در روستاها صحبت کرد.

پس از پایان مراسم به دانش آموزان برگزیده روستایی در جشن های سال آینده جوایزی اهدا شد خوارزمی و جابربن حیان نیز مورد توجه قرار گرفتند.

دانش آموزان اول روستاهای سبزواری خراسان رضوی با حضور مدیر آموزش و پرورش و مدیر انجمن اولیا والدین سبزوار جوایز خود را دریافت کردند.

در ادامه جوایزی با حضور کوروش جهانی رئیس آموزش و پرورش خانممیرزا توسط نقش های لردگان استان چهارمحال و بختیاری به دانش آموزان شهرستان خانممیرزا اهدا شد.

در شهرستان سامان استان چهارمحال و بختیاری مدیر آموزش متوسطه شهرکرد و در شهرستان گندمان این استان از مجتبی نصیری مدیر آموزش و پرورش گندمان با اهدای جوایز دانش آموزان تقدیر شد.

دانش آموزان در مراسم اهدای جوایز در شهرستان لردگان با حضور جهانبخش طهماسبی مدیر آموزش و پرورش لردگان حضور داشتند.

آخرین قسمت از مراسم کسب جوایز در شهرستان سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان که با حضور معاونت آموزش و پرورش برگزار شد، گزارش شد.

با توجه به تلاش های طولانی مدت یک گروه کوچک کتابخانه با لطف و حمایت کارکنان محلی و همچنین حسن نیت و همکاری افسران و مسئولین، برگزاری مراسم در سه بخش مختلف را به صورت همزمان و آنلاین توصیه می کنیم. ادارات آموزش و پرورش منطقه ای

خانم ها سحر خلیلیان، مریم سرلک و پریسا مهری نژاد در کتابخانه گروهی کوچک، آقای نوروزی در شهر خانمیرزا، خانم از آقای امیدی در هدیه چهار محال و بختیاری، آقای قنبری و امیری در لردگان، آقای نصیری و امیری در گندمان و از ارباب انور برفروشان در سیستان و بلوچستان با تمام وجود تشکر می کنیم.

در قضاوت

اسامی دانش آموزان برتر در رشته های مختلف با نام «جایزه نادهی» نیز شناخته می شود.

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

روستا

شهر

سیاست

ابوالفضل انی

پژوهشگر نوجوان خوارزمی

زمین سوم

الحات

انیرزا

چهارمحال و بختیاری

نرجس ابا میر

P. المپیاد

زمین سوم

باغ بهزاد

انیرزا

چهارمحال و بختیاری

تینا قاسمی

استعلام

ولسوالی اول

نرک

ندمان

چهارمحال و بختیاری

فاطمه نوروزی چم جنگلی

عکس گیاهان دارویی

استان اول

جنگل ژامبون

امان

چهارمحال و بختیاری

مریم طهماسبی

خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

کشور منتخب

ان

استاد

چهارمحال و بختیاری

آناهیتا طهماسبی

خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

کشور منتخب

مشکدوزان

استاد

چهارمحال و بختیاری

کوثر دولت آبادی

گرافیک

استان دوم

دولت آباد

سبزوار

خراسان

محدثه هردی

تصویرسازی دیجیتال

استان دوم

هیچد

سبزوار

خراسان

لرد ریحانه

گرافیک

استان دوم

ده هزار قلعه جدید

سبزوار

خراسان

مصطفی فسنقری

گرافیک

استان دوم

نقر

سبزوار

خراسان

ل مهری

برنامه نويسي

کشور اول

آنلاین

سبزوار

خراسان

علی باهوت زهی

برق حشره کش

استان دوم

ند

سیب و سوران

سیستان و بلوچستان

محمد پورمند

جابر بن حیان

ردیف سوم استان ها

مرگوک

سیب و سوران

سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا