اجتماع و خانواده

اگر اینترنتی نذری می دهید، این هشدار را جدی بگیرید

تی تی آنلاین / مرکزی آیا فرمانده فرماندهی نیروی انتظامی در سرنوشت نظم و انضباط با خلق و خوی استانها ، از طرف خداوند نسبت به پوشش وی در مورد کلاهبرداری در پرداخت آنلاین کمکهای مالی ، و نجات رفقای آنها که نیاز دارند ، هشدار داده شده است.

به گفته پلیس ، سرهنگ “احسان انگلیس” که از آن جمع آوری کمک های مالی برای کمک به نیازمندان است و توسط مردم و اماکن مقدس مذهبی برای مجرمان سایبری که قصد دارند سوءاستفاده و اعتقاد داشته باشند و افراد مذهبی را انجام دهند. حسینی متأثر از یک ماه محرم برای فریب عاشقان است.

منجر به ایجاد وضعیتی شد که وضعیت آن وجود داشته باشد و با مراجعه به آن از طریق وسیله ای که وانمود می شود توسط مجرمان سایبری متولد می شوند ، نه فقیر ؛ و نیازمندان را از کمک آنلاین جمع آوری صدقه تحویل بگیرند ، و در عموم قانون افزود: اوه ، خشنودى خدا از شهروندان سپرده ، آنچه شما قصد دارید یا بیمار هستید ، حمایت از فقیر است. وی ادامه داد: برخورد با مؤسسات معتبر و پاداش در امرار معاش ، به خاطر اتاق اصلی در دروازه ، و به شیوه دستورات تبلیغ در کلیه شبکه های اجتماعی امید است.

FATA یک رهبر در استان مرکزی است که تحریم های بیشتری را اضافه کرد Empire “در مقطع کارشناسی در فضای مجازی ، در چندین لینک جعلی برای دستیابی به دریافت محتوای آنلاین منتشر شد ، استفاده از آن منجر به سرقت اطلاعات حساب بانکی کاربران می شود.”

بیعت »نادیده گرفتن مقامات هشدار دهنده نه تنها بدون افشای اطلاعات حساب بانکی از سوء استفاده مجرمان سایبری از حساب بانکی ، ناتوان آزاد شده را بازگرداند. “

سرهنگ انگلیس تأکید کرد: شهروندان برای تعهد برای کمک به نیازمندان باید مبلغی را واریز کنند ، اما فقط درمورد تعداد اعلام شده سازمان ها ، شبکه های اجتماعی و بصورت آنلاین و به دور از مردان ناشناس است. از بین بردن

سرهنگ انگلیس در پایان گفت: “کاربران باید از باز کردن جداول ناشناس و محتوای مشکوک در فضای مجازی جداگانه خودداری کنند تا در دام و گرفتاری و تقلب یا تقلب قرار نگیرند. برای به اشتراک گذاشتن سرنوشت خود با www.cyberpolice.ir با کارشناسان پلیس تماس بگیرید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا