بین الملل

ایران از هیچ اقدامی برای توقف جنایات جنگی صهیونیست‌ها دریغ نکرده است

علیرضا حقیقیان گفت: جمهوری اسلامی ایران در چندماه اخیر از هیچ اقدامی برای افشا و توقف جنایات جنگی و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی دریغ نکرده است.

به گزارش تی تی آنلاین، علیرضا حقیقیان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، با اشاره به تداوم جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین که با حمایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی  و در سکوت مجامع بین المللی در جریان است، بر تداوم حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین تاکید کرد.

حقیقیان ضمن تشریح سیاست اصولی کشورمان مبنی بر مقابله با رژیم جعلی اشغالگر صهیونیستی و حمایت از آرمان مردم فلسطین، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در چندماه اخیر از هیچ اقدامی برای افشا و توقف جنایات جنگی و نسل کشی رژیم صهیونیستی دریغ نکرده است.

سفیر فلسطین ضمن قدردانی از تلاش‌های همیشگی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم فلسطین در برابر اشغالگران صهیونیستی اظهار داشت که هدف اصلی صهیونیست ها تصرف باقیمانده سرزمین های فلسطینی و کشتار و آواره کردن آنهاست و در این مسیر برخی از کشورهای غربی این رژیم را همراهی می کنند.

سفیر فلسطین با اشاره به لزوم یکپارچگی مردم و گروه‌های فلسطینی، بر ضرورت حمایت و واکنش جدی‌تر کشورهای اسلامی برای متوقف کردن جنایات صهیونیست ها تأکید کرد.

انتهای پیام

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا