ورزش

ایران ۲ – استرالیا ۳ / کامبک شاگردان آلکنو کامل نشد ؛ اولین پیروزی کانگوروها مقابل سروقامتان ایران رقم خورد

طبق گزارش ها شفاف؛ تیم ملی والیبال ایران مسابقه ملل والیبال ساعت سه در این شرکت برگزار شد که 3 ، 2 شکست خورد والیبال تیم ملی آلمان شد. دهمین بار در این رقابت های بازی ، سروگامتان از ساعت 14:30 به مصاف ایران ، استرالیا رفت.

ترکیب تیم ملی والیبال ایران؛

میلاد عبادی پور ، عابدینی رضا ، سعید معروف (من آمدم) ، امپراطور محمد سید موسوی ، محمد فیضری فرمانده تیم فیاضی ، مسعود غلامی ، صابر کاظمی ، علی اصغر مجرد ، میسی صالح ، آرمان صالح ، امیر حسین اسفندیار و بردیا سعادت جواد کریمی را بریزید.

ایران به تیم ملی والیبال پیشرو ولادیمیر آلکن این است.

ترکیب تیم ملی والیبال استرالیا؛

ساقی دوسانگه ، پرتو اوبری (مایل): گراهام ، ODO اف. اسمیت ، پاول ، سنیکا ، تیم تیلور ، گرت ، عزیز لوکاس کنسرت.

منتهی به استرالیا میراندا این است.

ایران ناشناخته - استرالیا 2 / برای یک لحظه ، شهرت فوری ،

دقایق حساس بازی؛

یک مجموعه

دهمین تیم ملی والیبال کشورمان در زمان شروع امتیازگیری در تیم ملی ایران به استرالیا بازی می کند.

تیم ملی برای شروع نقطه حساس ، کمک هزینه استرالیا ، بازی پی در پی امتیاز کسب کرده است.

تیم ملی ایران تا اولین بازی مسابقه تا حد زیادی از وقفه فنی برخوردار است و او طرفدار شاگردان آلکن است.

پس از اولین وقفه فنی: 15 بر 11 پیش از رهبران ایران و امتیازات مختلف باعث شد تا سرمربی تیم ملی استرالیا برای بازیکنان والیبال به دنبال وقفه در او باشد.

سال بعد دو امتیاز تیم ممکن است چند برابر شود ، مانند کشورش ، ایران بالش بازیکنان اجازه نمی دهد وحشتناک تر در اسب ها دوباره در کشورش ، استرالیا ، انواع آن متفاوت است ، اما در امتیازات متفاوت است.

وقتی در یک چشم به هم زدن از استرالیایی ها جلوتر بودیم ، تیم ملی والیبال تیم ملی استرالیا دنبال شد ایران ست اول را با نتیجه 25 بر 23 به سود خود برد.

ست اول 25 بر 23 به سود استرالیایی ها خاتمه یافت.

اما 2

ست دوم این بازی با برتری 2 امتیازی استرالیایی ها آغاز شد.

اما همانطور که دو تیم پشت سر هم بازی می کردند و یکی از امتیازات بین دو تیم تقسیم شد و اولین وقت استراحت فنی اما لطف خدا در استرالیا به پایان رسید.

تفاوت دوم ، نور زشتی است که مقدم بر استرالیایی های اضافه شده به وزارت امور خارجه است و در هنگام درخواست ، با دانشجویان در محلات مختلف آلکین صحبت می کنند.

بعد از شکستن بازیکنان تیم ملی در این بازی و بازگشتن به کار با آنها ، و شاید گرفتن امتیاز.

در طول ورزش ملی ، تیم برای هوشیاری امتیازهای متوالی را کسب کرد و اختلاف را به دو امتیاز کاهش داد.

اما برای پرداخت کافی نیست و استرالیا را به دیگری برد.

ست دوم 22 بر 25 ، این بازی به سود استرالیا به پایان رسید.

ایران ناشناخته - استرالیا 2 / برای یک لحظه ، شهرت فوری ،

تنظیم سه

بازی را در ست دنبال کرد ، در ازای اولین وقفه فنی در این مجموعه با نتیجه 6 تا 8 فرم منفی به نفع خدا.

پس از اولین وقفه فنی و بازی تیم ملی ایران به سود کسانی که موفق به کسب آن شدند و در نهایت با وقفه فنی دوم 13 بر 16 به سود تیم ملی والیبال کشورمان به پایان رسید.

در استرالیا ، حتماً باید گلزنی شود ، و او تمام راه را برای بازیکنان تیم ملی ایران طی کرد ، تیم ملی در یک سوم از بازی برنده شده است ، از این امر آگاه است ، زیرا به دلیل 23 به 25 در به نفع مجموعه است.

ست سوم به پایان رسید و به نفع او با 23 بر 25 تیم ملی والیبال ایران بود.

ست چهارم

تیم ملی والیبال ایران وقتی بازی روی ست استرالیا شروع شد و چهارم خیلی جلوتر بود و حریف با 6: 3. اولی با یک وقفه فنی به سود 8-5 در ایران به پایان رسید.

سپس ، وقتی تیم ملی ایران با یک بازی دیدنی برده سعادت از این سرویس بهره گرفت ، از استرالیا پیش است و 11: 8 پیش است. بازی تیم ملی استرالیا و بازگشت به 11 امتیاز پیاپی و 11 امتیاز بازی افزایش یافت.

سپس در ادامه مسابقه تیم ملی والیبال ایران همچنان نمایش خوبی از خود به نمایش گذاشت و امتیازات مختلفی را در استرالیا ایجاد کرد. در پایان ، امتیاز 16 ایران در حالی که آنها در دو وقت فنی ، مردم را به 12 تیم دیگر فراری داده بودند.

پس ، نه 20 بازیکن ، ایران (برد سعادت) این سه گل را در مکانی با میخ تماشایی به ثمر رساند و تیم ملی والیبال کشورمان همیشه به چهارمین بار نزدیک می شود.

سرانجام موسوی 25 امتیاز به تیم ملی والیبال ایران زد ، ما می توانستیم ست چهارم را ببریم.

در ست چهارم ، و در پایان 25 بر 18 به سود ایران به پایان رسید.

اما پنج کتاب

ست پنجم هنگامی که آنها شروع به گلزنی کردند و بازی در ست پنجم ادامه یافت ، استرالیا 7 امتیاز پی در پی افزایش داد که در آن دو تیم افزایش یافتند.

ست پنجم که در صورت همراهی تیم ملی والیبال ایران در استرالیا برای دنبال کردن ، حساسیت ویژه ای دارد. سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا ، زیرا یک بار خواسته است با بازیکنان خود صحبت کند.

امتیازات ست سوم به یکی از دو تیم توزیع شد و بازیکنان تیم ملی استرالیا در مورد بازیکنان تیم ملی ایران اشتباه کردند و سرانجام با ست سوم 15 بر 12 به سود استرالیا به پایان رسید.

ست سوم به طور کلی 15-12 به پایان رسید و استرالیا 3-2 پیروز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا