بین الملل

اینتر می‌خواست ثابت کند از ما بهتر است

استفانو پیولی، سرمربی میلان ایتالیا برتری در دربی مقابل اینتر را واضح توصیف کرد.

به گزارش گروه خبرگزاری ورزشی آنا، میلان در شب و در شرایط از دست دادن فرصت های نرم شدن قابل توجهی از سد اینتر 2 بر 3 گذشت و خود را به عنوان اولین رقیب برنده اسکودتو در این فصل نشان داد.

استفانو پیولی، سرمربی باتجربه روسونری در پایان این دیدار عنوان کرد که اینتر می خواست برتری خود را در این دربی ثابت کند اما بازیکنان میلان در 70 دقیقه نمایشی پاک از خود به نمایش گذاشتند.

استفانو پیولی گفت: عملکرد این بازیکنان همچنان مرا شگفت زده می کند و من سرمربی خوش شانسی هستم که این مردان را در تیمم دارم. در بازی دربی خوانی خیلی معروف بودیم و در دوئل ها توپ را خوب می زدیم. می خواستیم ثابت کنیم که آنها به دلایل زیادی تیم بهتری از ما هستند. بازی مهمی بود و 70 دقیقه مثل یک تیم بزرگ بازی کردیم.

مطمئن بودم که آنها قرار است با دو مهاجم سرعتی بازی کنند و ترجیح دادیم منتظر آنها باشیم اما وارد یکی از دوئل های قوی شدیم. یکی از قوی ترین ها در خط حمله بود، اما فرصت های زیادی برای گلزنی به این تیم نداد. این دربی یک مسابقه مهم و تمرین مستقیم بود و حالا بازی بزرگتری در پیش داریم.

حضور دوباره در لیگ قهرمانان اروپا؟ همچنین با تجربه گروه سال گذشته در لیگ قهرمانان اروپا رشد زیادی داشته ایم. این مسابقات نیاز به توجه زیادی دارد. سالزبورگ تیم خطرناکی است و باید برای رویارویی با این تیم کاملا آماده باشید.

فرصت های سوزان رافائل لیائو؟ او بازیکن با استعداد و پسر شجاعی است. باید به جوانان نیز فرصت اشتباه داده شود و هدف در رقابت این است که رافائل را در موقعیت مناسبی برای چاق کردن قرار دهیم.

درخشش مایک مانیان در دروازه؟ عملکرد او دیگر من را شگفت زده نمی کند و او یک دروازه بان بزرگ و یک فرد بزرگ است. ما بازیکن بالایی داریم و قدرت تیم ما مدیون شایستگی این بازیکنان است. خوشحالم که این پیروزی را با هواداران روسونری به اشتراک می‌گذاریم و تلاش می‌کنیم حتی بالاتر از توانایی‌های خود عمل کنیم و برای برتری در مسابقات آینده تلاش کنیم.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا