اجتماع و خانواده

باران و برف به داد بوی نامطبوع تهران می رسد/تصمیمی برای اختصاص ردیف بودجه بوی تهران گرفته نشده

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به بازگشت بوی نامطبوع در تهران گفت: بوی نامطبوع احتمالاً به ترتیب روزها خواهد بود ، مگر اینکه باران و برف ببارد.

تی تی آنلاین در مصاحبه ، مجید فراهانی وی با بازگشت بوی نامطبوع در تهران گفت: “متأسفانه این سومین سال متوالی است و بوی بد تهران در مناطق مختلف تهران ایجاد می شود. سال گذشته ، دقیقاً در ماه دسامبر ، بوی نامطبوع مناطقی از تهران را به مدت سه روز پوشانده بود. “

وی گفت که در ژانویه 1998 ، تهران نیز به مدت چند ماه با بوی ناخوشایند روبرو بود و رهبر اصلی انقلاب ، حضرت آیت الله خامنه ای ، به دولت دستور دادند تا در پایان دوازدهم 1400 بوی نامطبوع موجود در مسیر فرودگاه امام را از بین ببرد. بوی فضاهای مرتبه سوم که اعلام کرد چنین لحظه ای ، شاید این همان چیزی است که در روزهای آینده تکرار می شود ، برف ، باران شدید و مگر اینکه شهروندان دو نفر باشند.

فراهانی تأکید کرد که البته به آنچه در رسانه ها منتشر می شود بستگی دارد و نتیجه آن نیز مشاهده می شود ، اگر به دولت پیگیری شود و به همین دلیل در قالب ردیف بودجه “سطوح مختلف اعتبار تخمین نقشه” ارائه می شود. منابعی برای حل این موضوع برای بودجه دولت هیچ گونه اعتباری در بودجه در نظر گرفته نشده است و شورای شهرداری تهران تصمیمی برای بودجه و اختصاص ردیف و بوی تهران در سال آینده اتخاذ نکرده است زیرا شهرداری احتمالاً با این موضوع روبرو خواهد شد.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران ادامه داد: البته

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا