حوادث

بارش برف و باران در جاده های ۱۵ استان/ تاکید بر خودداری از سفر در جاده های چند استان

آخرین مرکز کنترل و کنترل ترافیک ناجا ناجا خبر از برف و باران در محورهای ترجمه 15 استان داد.

در مصاحبه با سرهنگ احمد شیرانه تی تی آنلاین برای این منظور ، هنگامی که وی گفته بود: طبق آخرین گزارشاتی که از وضعیت کشور دریافت کرده ام ، ترجمه محورهایی که باید به وی بیایند ، در حال حاضر شاهد است و برف و باران ، در برخی موارد قطب ارمنستان در شرق ، آذربایجان غربی اردبیل ، البرز ، تهران ، زنجان ، قزوین ، منطقه در حالی که اکباتانا ، شمال خراسان استانها ، گیلان ، کرمانشاه ، سمنان ، کردستان ، مازندران و گلستان.

وی گفت: “ما شاهد ادامه برف بین شمال و غرب ، استان های شمال کشور و شمال خواهیم بود.” بنابراین ، توصیه می شود زنجیر چرخ های توصیه شده برای رانندگی که مناطق کوهستانی هستند ، باشد. هوای معتبر و سرد پیش بینی می شود.

آخرین بخش مرکز کنترل ترافیک و ناجا ، ناجا گفت: “از امروز تا پایان هفته به دلیل صدای هواشناسی باران و افت شدید دما در مناطقی از نیمه غربی ، شمالی و شمال شرقی کشور ، به شهروندان ما توصیه نمی شود که از آن استفاده کنند.” به ویژه تولید آماده سازی برای زمستان در دریاچه های استان Tyrians نشسته amet lektus راه های زنجیره ثابت است.

شیرانه افزود: به دلیل باران و برودت هوا ، جاده هایی که احتمال آن وجود دارد لغزنده هستند. بنابراین ، در تمام مراقبت از ایمنی جاده ها ، که توسط او انجام می شود ، مکان سرعت را بیرون می کشد. توصیه می شود که مخزن سوخت یک وسیله نقلیه برای حرکت کامل اطمینان حاصل کند.

وی گفت: “تیم ها و همكاران پلیس راهنمایی و رانندگی در بخش راه و سایر شركت های ارائه دهنده خدمات كاملاً برای رفع این شرایط آمادگی لازم را ندارند و به دنبال فرصتی برای مشكلات جاده ای هستند.” “طرح درایو برای تیم ها کارایی ندارد.” در صورت لزوم پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر سازمان های امدادی همکاری می کنند. قبل از مسافرت ، متوجه شد که به کدام طرف ، آهسته سرگردان شد تا از وضعیت کشور مطلع شود و از راه مراقبت کند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا