عمومی

بازار ارز و پول سیگنال‌های مثبت از بهبود وضعیت اقتصادی می‌دهند

با توجه به شبکه خبری پایگاه داده

به نقل از عبدالناصر همت به نقل از اینستاگرام ، “اواسط ماه مه اعلام شد که شرایط دشوار است.” با این حال ، روند پایدار عملکرد افزایشی عملکرد نیز هست. امروز بعد از 20 روز برای شما بنویسید ، تأیید می کنم که ذکر صریح آن بر خلاف این مهم است: 1- تهیه ارز خارجی در بخش ، واردات از شرایط اولیه کالاها ، انواع مواد مخدر ، مواد اولیه و ملزومات چهار حالت که در آن توسط بانک مرکزی در کشور گزارش شده است ، و وی به بازار بازگشت. طبیعی. در این مدت ، می خواهد بیش از 4/4 میلیارد دلار ارائه کند. البته در بازارها مختل شده و شرایطی برای ارائه خدمات اسقاط ایجاد شده است ، برتر از کنیا و سایر حالتها نسبت ارز ، و همچنین اصلی به این اندازه گیری های مشابه سایرین.

2. در منطقه حمام ، به منظور تأمین کسری بودجه به دلیل دو حراج اوراق قرضه دولتی ، 10 هزار میلیارد دلار نرخ سود سالانه 15 درصد تومان فروخته شد. با این اقدام ، افزایش بودجه دولت یک پایه پولی است و بدون استفاده از نقدینگی موجود ، در حال صرف شدن است. اما همچنان در حراجها و فرا رسیدن دو هفته پایبند باشید.
3 شاخص بهای تولیدکننده در ماه مه در مقایسه با ماه قبل 0.9 درصد افزایش یافته است که نسبت به ماه مشابه سال قبل و اکنون 16 درصد افزایش یافته است. این یک شاخص تورم و دور از کندی تورم است. بانک مرکزی متعهد به سازوکار هدفمند تورم است. از این رو اقدامات پولی را عملی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا