عمومی

بازار سرد بستنی و آبمیوه

با افزایش قیمت مواد اولیه ، تاج شرایط سربازان بسیار مورد تشویق قرار گرفت و عصر و شب این بود ، او در تهران سقوط کرد ، و همچنین تمایل مصرف کنندگان به بسته بندی کارخانه بسیار خسته کننده و محدود است بازار بستنی و طبیعت مسموم کننده است ، بنابراین آب میوه ، در سالهای گذشته ، آب آنها خوش است و واحدهای اندازه گیری بستنی فروشی ها. مجموع پول همیشه. بخشی از آن به خاطر نیاز به رستوران های فست فود و رستوران ها است و مشتریانی که پس از خوردن غذاهای چرب ، آب نمی شویند ، می گویند غذا چربی خوشه از خم شدن است؟

به گزارش تی تی آنلاین ، در روزنامه “دنیای اقتصاد” وی نوشت: دقیقاً همانطور که شما می گویید ، اندازه بستنی آب میوه در یک سوم از حجم فروش به یک بستنی کاهش یافته است. این دو به معنای کاهش 30 درصدی درآمد نیست ، بلکه اهمیت نیاز بازار این است که ممکن است در قیمت ماده اولیه به محصول نهایی افزایش یابد و قیمت به هیچ وجه تشدید نمی شود بالا رفتن نوبت. در سال های اخیر ، در مقابل تاج درگیری میان آنها ، او بیشتر از شیره ، مغازه ها و بستنی فروشی ها پر معنی بود و مشتریان نیز برخاسته اند ، زیرا در جلوی این فروشگاه ها است و آنها آرزو می کنند برای خرید در پیاده رو یا اتومبیل های شخصی آنها ، اما اکنون برای آب میوه نیز شناخته شده است و فروشگاه های بستنی رکود دارند و فروش آن فقط به آنها احتیاج دارد که در صف ایستاده باشند. اما نمی تواند خالی باشد صندلی ها

“اگر همه هزینه ها را با دقت محاسبه کنیم ، به دلیل کاهش فروش در وضعیت ضرر قرار داریم ، اما آنها برای حفظ سابقه ما و از بین رفتن اختیارات به کار خود ادامه می دهند تا پس از ازدحام جمعیت بتوانیم حضور خوبی در بازار داشته باشیم.” یکی از فروشندگان بستنی با طعم گفت: اگر بسته درخواست شود.

افزایش قیمت مواد اولیه

آب میوه ، بستنی و فروش محصولات برخی از مقامات ، و همچنین با برف و بستنی طعم دار ، از هر نوع و برای بسیاری ، و تنظیماتی که نیاز به تولید آن در کارخانه نیست ، که در آن قیمت نزدیک به دو برابر نیست. همچنین بستنی زعفرانی ، کاکائویی و وانیلی ، که اغلب توسط این فروشندگان انجام می شود ، همانطور که با افزایش شدید قیمت مواد اولیه ، به ویژه شیر ، شکر ، شربت غلیظ ، زعفران و خامه مشاهده می شود. دلیل این که مسائلی مانند بستنی تقریباً دو برابر قیمت سال گذشته رسیده است.

هزینه کالاهای فروخته شده در حال افزایش مواد اولیه است و فروشگاه های آب میوه و بستنی گران ترند. به عنوان مثال ، قبل از عید ، قیمت یک لیوان بزرگ آب هویج 7000 تومان است که در حال حاضر به حدود 18000 تومان رسیده است. میانگین قیمت پیمانه بستنی میوه که سال 3000 بود ، اکنون به 6000 تومان رسیده است. قیمت فالوده قبل از عید یک کاسه 12000 تومان بود که اکنون 20،000 30،000 تومان است ، از طریق هر کیلوگرم کاسه ای. فروشندگان توجیه می کنند که افزایش قیمت از نشاسته افزایش یافته و صحبت آنها گران می شود. هر بطری 1.5 لیتری و چند ماه پیش در کاشان به قیمت اصلی 60،000 تومان افزایش یافت و اکنون 180،000 تومان است. استفاده از گل رزهای بی کیفیت می تواند راه حل باشد ، زیرا کیفیت محصول نهایی و نارضایتی مشتری را کاهش می دهد و نیاز به مصرف بیشتر حجم کمتری دارد.

قیمت میوه و سبزیجات در مقایسه با سال دو برابر شده است. در 12 ماه گذشته قیمت جعفری از 3000 به 6000 تومان افزایش می یابد. هر کس یک لیوان آب کرفس ، 12 ماه پیش از هزار تومان به تعداد کمی ، 20 هزار تومان ، آنها با آب کرفس صحبت می کردند ، بدون توجه به این واقعیت ، که خیلی مطبوع نبود ، به شدت توصیه می شود افرادی که از چربی خون بالا رنج می برند.

علاوه بر این ، به: همه اینها قیمت روزهای او بود که باید در آن بحث کند که شما چه کاری انجام می دهید قیمت شیر ​​واقعی تر است و برای ارتقا of قدرت ، قیمت شیر ​​خام از (6) 400 است هر لیتر تومان ، او قیمت بستنی ، بستنی ، جرثقیل یا یک مخلوط با شیر از رشد جدید قیمت رشد نمی کند.

بی قراری و هزینه های قطع برق

از همه مشکلات جدی تر قطع برق اغلب در ابتدای تابستان برگزار شد ، اما برای سرمایه گذاران. یکی از بیشترین آسیب دیدگان در فروش آب میوه های طبیعی بستنی. بستنی در دمای منفی 18 درجه سانتیگراد ذخیره می شود ، اگر درجه حرارت بیش از مقدار کیفیت فضایل افزایش یابد و دوباره به همان کیفیت خنک کننده بازگردد. استفاده از تکه های یخ خالص در بستنی ، که باعث آزار مصرف کننده می شود ، در درجه حرارت بالا کیفیت منفی بستنی را تا منفی 18 درجه سانتیگراد کاهش می دهد. بنابراین قطعات نرم یخ سازنده کنار گذاشته شدند. 200 کیلوگرم بستنی روی سینی بستنی ترتیب بیش از 10 کیلوگرم از خودش است و قدرت مهندسان کامپیوتر را از بین می برد. مغازه های بستنی و آب میوه فروشی حدود 1200 ، حدود 15 درصد سال گذشته تعطیل شدند و او شغل خود را تغییر داد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا