حوادث

بازداشت کلاهبردار ۲۵ هزار میلیارد تومانی

وقتی رئیس ناجا بین المللی متهم به کلاهبرداری در دستگیری شخصی از 25000 میلیارد تومان شد.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار هادی شیرزاد وی افزود: “پس از اعلام قضاوت درباره مواردی كه این پرونده بیش از یك میلیارد دلار است به اتهام جعل ، استفاده از اسناد و مدارك جعلی برای به دست آوردن مشاغل نامشروع و در حال حاضر همان چیزی است كه در خارج است ، و نتیجه آن گزارش دستگیری خواهد بود. ” زندگی و کار بین المللی ناجا متوقف شد.

فصل داستان بین المللی ناجا توضیح داد که یک متهم به همراه سایر همدستانش چندین شرکت گروهی در داخل و خارج از کشور تشکیل داده است و با مراجعه به سیستم بانکی و ارائه اسناد جعلی و رسمی ارائه شده توسط مقدار زیادی ارز و تسهیلات حمام به مقدار از 25.000 میلیارد. تومن دلایل کلاهبرداری داشت ، و همچنین در برادرانش ، صد و دوازده.

وی گفت: “در تحقیقات اولیه مشخص شد كه متهم پس از ارتكاب جرمی به یكی از كشورهای منطقه فرار كرده است. پس از دریافت درخواست مقام قضایی ، با هماهنگی سازمان اینترپل ، قرمز بر علیه وی صادر شد. “

به گزارش پایگاه خبری پلیس شیرزاد ، با اشاره به تلاش ماموران اینترپل تهران در ردیابی و دستگیری متهم و همکاری و انتقال آخرین گذرنامه ، خاطرنشان کرد که متهم پس از دستگیری برای ادامه پرونده به مقامات تحویل داده می شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا