عمومی

بازسازی و نوسازی ۱۸ هزار دستگاه اتوبوس شهری در برنامه ششم توسعه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گفته فرمانده متناظر آمند ، محمد اسلامی قبل از ظهر روز شنبه در مراسم افتتاح پارک صفا و فداکاری آسپادانا 80 اتوبوس شهری با خبرنگاران گفت: با اشاره به مرمت و نوسازی 18 هزار اتوبوس شش برنامه توسعه در کشور. اگرچه این هدف به دلیل کمبود منابع در تمام شهرهای کشور کاملاً مؤثر نبوده است ، اما ما معتقدیم که برای دستیابی به قدرت و توانایی در صنایع داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و نیروهای محلی نمی توانند به آن برسند.

وی افزود: با توجه به مصوبات امسال دولت در مورد داخلی و بیرونی کشتی ها و آلودگی هوا در شهرها ، در کاهش 18 درجه در نوسازی و بازسازی ناوگان اتوبوس در هنگام خارج شدن از امکانات کمک به صرفه جویی در سوخت.

از توسعه شهری شهرها در سرزمین راه خود به نقاط مختلف

وزیر راه و شهرسازی از توسعه قطارهای شهری در شهرهای مختلف کشور برای کمک به کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها به عنوان انتهای دیگر ، دولت یاد کرد و گفت: “براساس تأسیس شرکت قطار حومه ای تأسیس شده سال را تصویب کرده بود.”

وی با اشاره به نتیجه ، توسعه شهری در ساخت و ساز وزارت راه «اصلی پر کفر» ، با اشاره به وزارت همکاری فضای داخلی و شهرداری ها ، به آنها گفت: مشاوره من درونی برای متمرکز شدن است ، شهر و حومه راه آهن مرکز ناوبری ، با حومه سرمایه گذاران بین شهری در تاکسی ها و یکی است. پیچیده

برنامه اجرایی برای حل مشکلات محله همت آباد آسپادانا

اسلامی با اشاره به برنامه حل بسیاری از مشکلات در همت آباد در مورد آسپادانا ، گفت: در الگوی احیا شهری برای آسپادانا بسیار موفق بود و بعد از یک استراتژی خاص ریچارد در شورای برنامه ریزی شهری آسپادانا امیدواریم که مشکلات موجود از جمله وخیم تر شدن بافت این انسانی محله دردناک می شود. ” و پیگیری دولت باید از بین برود ، زیرا می توان فهمید که منابع اعتباری برای این منظور در تبصره 18 وجود دارد.

وی اظهار داشت: از طرف دیگر به مردم این منطقه و نوسازی بودجه همت آباد و محله آن قول نمی دهد ، با 100000 واحد مجوز سالانه مجانی رایگان و 50٪ تخفیف واجد شرایط و وام تسهیلات بانکی که به خوبی تکمیل می شود؛ کامل شد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا