اجتماع و خانواده

بازنگری پروتکلهای بهداشتی مشاغل در ماه‌های آینده/میانگین رعایت پروتکل ها هفته گذشته ۴۱ درصد بود

مدیر فنی مرکز بهداشت ، محیط زیست و بهداشت شغلی این وزارتخانه گفت: “با توجه به تسریع فرایند واکسیناسیون و افزایش پوشش در کشور ، تلاش می شود پروتکل های مراقبت های بهداشتی و بخش های حساس در پشت تقاضا برای واکسن ها بررسی شود. ”

به گزارش تی تی آنلاین ، مهندس محسن فرهادی اظهار داشت: “ارائه دهندگان خدمات و خدمات حساس محدود هستند و برخی از آنها مانند زنجیره تامین و مجتمع های تجاری بخشی از مشاغل اولیه شرکت بودند ، ما ترافیک زیادی داشتیم. برخی از مشاغل. ” ما از چیزی استفاده خواهیم کرد ، اما به دلیل تسریع واکسیناسیون در کشور ، این پروتکل ها در ماه های آینده تغییر کرده و در قرنطینه هوشمند بر آنها تأثیر می گذارد.

وی افزود: وضعیت پروتکل های مراقبت های بهداشتی هنوز در کشور از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست و به طور متوسط ​​، رعایت این پروتکل ها در حدود یک هفته در کشور صورت گرفت که حدود 41 درصد بازتاب داشت. به گفته وزیر بهداشت و مشکلات ناشی از پرچم ملی ، پروتکل ها و محدودیت ها دقیق تر می شوند ، البته تا زمانی که ما زمان بیشتری برای لذت بردن از پوشش واکسیناسیون داشته باشیم. اگر پوشش واکسیناسیون به بیش از 70 reaches برسد ، پروتکل ها ارائه دهندگان و گیرندگان را که دو بار واکسن دریافت کرده اند و نسبتاً ایمن هستند ، متصل می کند.

مدیر فنی مرکز بهداشت محیط و کار وزارت بهداشت هشدار داد: اطلاعات افرادی که دوبار واکسن تزریق شده و در سیستم وزارت بهداشت موجود است باید به سیستم اعضا و مرکز محیط زیست مرتبط باشد. و بهداشت حرفه ای ، که دستگاه نظارت وزارت بهداشت است ، این اطلاعات باید دریافت شود و در همه تلفن های همراه قابل مشاهده باشد. به عنوان مثال ، فردی که واکسینه نشده است می تواند به راحتی وارد فیلم شود و نمی تواند فیلم تماشا کند ، بنابراین به این شخص دو بار تاج واکسن تزریق شده و در حال خرید رمز عبور است ، این س mustال باید توسط سیستم ها جستجو شود.

مهندس فرهادی ادامه داد: همکاران ما در بررسی پروتکل های ایمنی در همه مشاغل و بخش ها فعال بوده اند. به عنوان مثال ، در مکانهای سرپوشیده ، همکاران ما مساحت و میزان تهویه مطبوع را محاسبه می کنند تا تعیین کنند که شخص چقدر باید در حمل و نقل یا در حضور اعضای خانواده خرید کند ، حتی اگر تعدادی تاج دریافت کنند. واکسن باید تزریق شود و چند تزریق باید انجام شود؟ هدف از مبادله پروتکل ها محدود کردن افرادی است که به آنها واکسن کرون تزریق نشده است تا نتوانند از خدمات استفاده کنند و برعکس ، افرادی که از این پروتکل ها پیروی کرده اند و واکسن کرون به آنها تزریق شده است ممکن است دریافت کنند. مشوق ها دوبار

وی گفت: “هدف کلی ما اطمینان از سلامت و رفاه افرادی است که به اقتصاد متصل هستند تا افرادی که از پروتکل های بهداشتی پیروی می کنند آسیب نبینند.” در حال حاضر ، تعداد کمی از افراد نمی توانند از پروتکل های مراقبت های بهداشتی پیروی کنند که در کار و نگهداری همه اختلال ایجاد می کند. از دیدگاه یک متخصص ، این روش چندگانه و پیاده سازی آن عملی و امکان پذیر است ، اما هدف اصلی آن افزایش پوشش واکسیناسیون در بخش های مختلف است تا گروه های بهداشتی بتوانند اقتصاد تجاری خود را متصل کنند.

به گزارش وبدا ، معاون فنی مرکز بهداشت محیط و کار وزارت بهداشت هشدار داد: متأسفانه درصد لاروهای شاغل در کشور به کمتر از 50 درصد رسیده است ، اگرچه برخی از کشورها در این زمینه از شرایط مطلوبی برخوردارند. . ” وضعیت ماسک ها در تهران برابر با میانگین کشوری و حدود 50 است. با این حال ، در برخی از مناطق شهر تهران ، شرایط استفاده از ماسک بسیار خوب و در برخی نقاط نامناسب است و در برخی از مراکز ، مانند رستوران های داخلی ، متأسفانه تخلیه ضعیف در برخی از رستورانها این عامل انتقال بیماری است: یکی از شرایطی که انتقال ویروس دلتا را فراهم می کند ، تهویه سریع و کمبود هوای تازه است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا