ورزش

بازگشت اختلاف پرسپولیس و استقلال با پیروزی آبی‌ها بر هوادار – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم فوتبال استقلال تهران و هوادار از ساعت 17 امروز شانزدهمین دیدار فینال لیگ برتر هفته شانزدهم را در ورزشگاه گاسپل شهر انقلاب کرج برگزار کردند که این دیدار با برتری 2 بر یک استقلال همراه بود. تهران.

رودی ژستد (11-پنالتی) مطهری و امیر ارسلان (84) برای هواداران استقلال و محمدجواد محمدی (39) گلزنی کردند.

شاگردان فرهاد مجیدی که نتوانستند طوفان را به دلیل شورش در اردوگاه مردان تاج قطع کنند، پس از بیش از سه ماه مبارزه دو تن از مسئولان لیگ ملی ایران با عراق و امارات، از دوستان شاگرد رضا عنایتی بودند. امتیاز می دهد و ادامه می دهد. .

این مبارزه با حمله آبی ها در سمت راست آغاز شد وریا غفوری به عنوان سرمربی استقلال را همراهی کرد. شاگردان فرهاد مجیدی به زودی می توانند از تجربیات بازیکنان برای گرفتن توپ استفاده کنند. امین قاسمی نژاد در دقیقه 10 در محوطه جریمه حریف بر اثر خطای هواداران این مدافع روی زمین افتاد تا اینکه سوت داور به صدا درآمد. مد پنالتی خطا را اعلام کنید.

– تصمیم علی اصغر مومنی بیشتر از رودی بر روی توهمات علی اصغر تأثیری نداشت. ژستد پشت توپ بایستید و آن را به خط پایان بچرخانید.

سپس شاگردان رضا عنایتی در بیشتر دقایق بازی صاحب توپ شدند و می خواستند با یک گل از دست رفته بازی را با سرعت تمام کنند. حملات بازیکنان هوادار مثل استقلالی ها از ناحین تالاب و محمدی مصمم بودند چندین بار دروازه حسینی را تهدید کنند.

محمد محمد محمدی جواد استقلال حسینی در ادامه در دقیقه 39 در چارچوب یک مایلی از عبدی از خط عبور کرد که این تیم توانست گل تساوی را به ثمر برساند و بازی را به بیرون بکشد.

بازگشت جدال پرسپولیس و استقلال با هواداران

نیمه دوم با تغییراتی در تصمیم گیری همراه شد تا استقلال از گل پیروزی لذت ببرد. فرهاد مجیدی به عنوان پانسمان آبی اولیه پوشش دادن حضور: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، مهدی مهدی پور، زبیر نیکونفس. وریا غفوری، جعفر سلمان، امین قاسمی نژاد، امیرحسین و رودی حسین زاده ژستد ابوالفضل جلالی وارد زمین شد و در دقیقه 52 به عنوان تاثیرگذار روی این بازیکن جایگزین جعفر سلمان شد.

سپس ارسلان مطهری (62) در خط حمله جای خود را به نژاد امین قاسمی داد تا نیروی برش و دوندگی این بازیکن بتواند چاره کار استقلال باشد. رضا عنایتی نیز برای رفع خستگی بازیکنان تعویضی انجام داد تا آنها بتوانند در لیگ برتر امروز به بازی خود ادامه دهند اما استقلالی ها تمام فشار خود را برای بردن گلزنی کردند که با آمدن آرمان رمضانی و امیرعلی صادقی بیشتر شد. 83.) تا اینکه ارسلان مطهری در کرنر جایگزین طلایی فرهاد مجیدی شد، مهدی مهدی پور توانست در ضربه دوم گل 84 را به ثمر برساند.

شادی گل مطهری نه تنها استقلال را به سوگ این تیم سوق خواهد داد، بلکه فاصله اش را با پرسپولیس به سه امتیاز رسانده است چرا که رقیب ونیزی شرایط سختی را برای او رقم زد تا جایگاه اول را به دست آورد.

لحظات پایانی این مسابقه با فشار همراه بود چرا که سیاوش یزدانی مجبور به خطا شد و داور یک کارت زرد دیگر از استقلال گرفت تا در دقایق پایانی با 10 نفره بازی را ادامه دهد اما عنایتی تا پایان استقلال برنده نشد. شاگردان سه امتیاز کسب کردند. جلسه نزدیک است.

بازگشت جدال پرسپولیس و استقلال با هواداران

استقلال با 38 امتیاز در جدول رده بندی بازی های هفته شانزدهم را ترک کرد. او همچنین با چهارده امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند.

دکمه بازگشت به بالا