اجتماع و خانواده

باشگاه فعالان به‌پوشی راه‌اندازی شد

در راستای هم افزایی و سازماندهی زنان قدرتمند، شبکه ای از زنان فعال باشگاه فعالین بهپوشی را راه اندازی کرد.

اعلام آنا در حال هل دادن اخبار گروه فرهنگ، شبکه زنان جریان ساز در راستای هم افزایی و شکل گیری زنان توانمند با دیدارهای حضوری مکرر با زنانی که به عنوان طراح یا تولید کننده در عرصه تولید پوشاک ایرانی اسلامی فعال بوده اند و توانمندی های آنان را ارزیابی می کند. و نیاز و با برنامه ریزی مشخص باشگاه فعالان بپوشی راه اندازی شده است.

خسروی دبیر شبکه جنبش زنان به عنوان سازنده و طراح اصلی این برنامه افزود: باشگاه به پوشی با حضور 260 زن تولید کننده و طراح از استان های تهران، البرز، قم، مشهد، اصفهان تشکیل شد. و اکباتانا در راستای کمک و رفع موانع موجود به صورت جدی وارد مسیر تلاش این بانوان خواهد شد.

وی افزود: در گردهمایی بانوان هنرمند که مردادماه در برج میلاد برگزار شد، نیازهای جامعه بانوان ایران از جمله دسترسی به لباس مناسب و کمک هایی که رسانه ملی می تواند در زمینه اطلاع رسانی و القای کار انجام دهد، مورد بررسی قرار گرفت. در مورد این زنان و کمک به سازماندهی وزارت لباس و کارگروه های مرتبط با این عزیزان بحث شد.

برگزاری رویدادهای هدفمند به سبک زنان مسلمان بدون فروش کالاهای بی کیفیت از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

همچنین در این جلسه تعدادی از تهیه کنندگان زن که سابقه قبولی و احراز صلاحیت خوبی داشتند به عنوان مرجع و سرپرست با حضور بقیه شرکت کنندگان انتخاب شدند تا به تشکیل کارگروه های ویژه این باشگاه کمک کنند.

همچنین با توجه به استقبال بانوان تولیدکننده، در این جلسه نشست دیگری با محوریت شناسایی، قشربندی و معرفی بهتر برند دریافتی تدارک دیده ایم.

این نشست تنها مختص تهران نیست، برگزاری جلسات مشابه در استان های قم، مشهد و اصفهان با توجه به درخواست بانوان تولیدکننده در اولویت است.

امید است با کمک و همراهی و ظرفیت کارکنان زن در عرصه پرخطر پوشش ایرانی اسلامی که با هجمه های مختلف فرهنگی مواجه است بتوانیم حرکتی در مسیر درست داشته باشیم.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا