بین الملل

بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند

بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند

امام جمعه شهرستان تربت‌حیدریه تأکید کرد: در جنگ ترکیبی که دشمن علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته، زنان و دختران محجبه پیروز میدان هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، نشست حجاب و عفاف با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمد معلمی امام جمعه شهرستان تربت‌حیدریه، مهدی رهنما معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی این دانشگاه در سالن کنفرانس شهید سپهبد سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد.

امام جمعه شهرستان تربت‌حیدریه در این نشست اظهار کرد: در جنگ ترکیبی که دشمن علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته، زنان و دختران محجبه پیروز میدان هستند و حجاب و عفاف موضوع سیاسی نیست؛ بلکه یک بحث اصلی اعتقادی ایمانی و نماد دین است که دشمن تلاش دارد آن را سیاسی کند.

بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند

معلمی متذکر شد: حجاب یک اعتقاد راسخ و تصور موجب تصدیق است و در میان زنان ایرانی باستان و قبل از اسلام نیز رایج بوده که آیات و روایات زیادی در این خصوص داریم.

وی متذکر شد: یکی از مباحث جهاد تبیین روشنگری و استدلال بر حقیقت وجود زن و حفظ حجاب و مصنویت است و دانشجویان باید با امر به معروف و نهی از منکر و زبان نرم، اما محکم و قوی با بدحجابی مبارزه کنند.

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا