ورزش

با دبیر موافقم که وظیفه سرمربی انتخاب ملی‌پوش نیست

طبق گزارش شفاففرمانده محمد جواد ابراهیمی درباره ارزیابی خود از قوانین ملی و در انتخاب مسابقات جهانی آسیا و المپیک گفت: “من می خواهم از رئیس فدراسیون کشتی ، علیرضا دبیر تشکر کنم و کار بسیار ارزشمند است.” این حرکت ورزشکاران را با پسران افزایش می دهد و با شما فرار می کند ؛ مطمئناً برای افراد قومی اما با آنها. با این قانون ، مثل من که سالها از حق مدیریت تیم ملی کشورمان محروم شده ایم ، بنابراین آنها انگیزه دارند بدانند که گذشته دیگر اتفاق نخواهد افتاد.

آزادکار که وزن 97 کیلوگرم ایران دارد تأکید کرد که به عنوان تعدادی کشتی گیر دیگر و تمرین دلایل مهم اجرای قانون. وی گفت: با تهیه و اجرای این قانون می دانیم که نظرات شخصی مشخص نمی کند چه کسی لباس ملی را خواهد پوشید. برای سیستم نمره دهی عملکرد یک ورزشکار و این هدف از انتخاب تیم ملی است. در وهله اول ، تا زمانی که علت از بین رفتن بسیاری از مسابقه برای انتخاب به آنها ظاهر همه هنجارها را بدهد. وقتی افراد برگزیده ای که در ابتدا از راه خسته می شدند و دست او را می بستند ، و با بلند کردن دست کشتی گیران ، چیزهای بیشتری وجود داشتند که طولانی تر بودند و نیازی به تمرین اشتباهات من ندارند.

وی در پاسخ گفت: “یک نکته بسیار مثبت از چرخه انتخاب وجود دارد ، این است که استفاده از کشتی گیران اول و دوم تا حدی از مسابقات نگه داشته می شوند ، اما یک مرد ، که فرستاده می شود ، و نه به این دلیل که این رقابت سختی است که برای نفرات اول و دیگران وجود دارد که این مسابقات است.” این دقیقاً مطابق با کشتی و عدالت برای همه کشتی گیران با یک چشم است. پیش از این ، او برای اولین بار مرد فرانسوی این مسابقات اعزام شده بود ، و من بعد از آن مرد هستم ، کشیش را برای کمک به روسیه بردند ، اما به شرطی که همه از حقوق برابر برخوردار باشند. او اولین مسابقات خارجی را در اختیار آنها قرار داد ، اما تکنیک مورد استفاده برای طراحی نظر بیان شده ، دیگری با تیم ملی پوشانده شده بود.

دارنده دو مدال طلای جهانی در بزرگسالان آسیا ، طلا ، تصریح کرد: اگر شما برای اجرای قانون کار کنید یک قانون است و همه می بینند که این کار اوست و حق او را از دست می دهد. یک کشتی گیر که کسی حق خودش را ندارد ، همیشه قادر به دستیابی به آنها نیست و قطار برای تیم ملی که نگران آن است ، ضرر بیش از اثبات شده است. تا شش سال ، من و با هم در انواع رقابت های ملی در استانها با یکدیگر رقابت کردیم ، او رقبا را با حاشیه گسترده ای تنظیم کرد زیرا چیزی برای من ، همه چیز وجود ندارد و ما بیشتر از این می دانیم که آنچه را که برای تیم ملی اتفاق افتاده است بدانیم زیرا او همیشه یک دوبل داشت ، حتی از صلاحیت خود شخص است. اگر بین 10 تا 15 وزن باشید ، تلاش می کنید رشد ایران را تجربه کنید ، از کشتی گیری مطمئن شوید.

وی با بیان اینکه عده ای بر این باورند که اجرای این حق و اختیارات به سرمربی تیم ملی برمی گردد ، گفت: “علیرضا دبیر و گفت کار شغل سرمربی در تیم ملی پوشیده نیست ، کاملاً صحیح است.” هیپ به اردو می رود در حالی که 90 درصد مایل به کمک به مربی تیم ملی هستند تا 100 نفر پایین بیاید و ترجیحا این کار یک مربی خوب است ، مدیریت و حرکت ورزشکاران خود در این جنگ یا آماده کردن ذهن او قبل از جنگ. ساکن این مورد قبل از ما به عنوان سرمربی تیم ملی بود که شما شب ها با من بازی می کنید تا با دشمن بجنگید فردا است! اما کدام یک کشتی گیر شفاهی است که نباید مورد ستم واقع شود؟

در پایان ، گفته می شود 97 کیلوگرم از وزن ابراهیمی نگران چیزهایی است که “به یک پیروز المپیک تبدیل شده اند و به همین دلیل من با تمام توان خودم به وزن رشته رشته تیم ملی رسیدم و کارهای زیادی هم دارم تا بتوانم به”. مطمئن باشید که خواهید دید ، کشتی های زیبا حرف های زیادی برای گفتن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا