حوادث

با ورود دستگاه قضایی؛ راهکارهای پیشگیری از مداخلات خانوادگی در ازدواج دختربچه کرمانی اندیشیده شد

آفتاب نیوز:

کرمان ، معاون وزیر امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم گفت: با ورود معاون و در مسیری که رئیس کل دادگاه عمومی فجر ، موضوع اختلافات خانوادگی می تواند در ماهیت مداخلات غیرقانونی بر بستگان باشد که یک دختر 12 ساله برای ازدواج با مرد دارد. او به شرکت علاقه ای نداشت. ” این شهر یک آزمایش مشترک است که بلافاصله آغاز شد.

سید مهدی قویدل در جلوی چهره هایشان قرار گرفت که به محض پیام رسان به آن روز معروف شده اند ، وقتی که وی افزود: این مسئله نیز مربوط به طرفین استناد شده است و احکام قضایی لازم از طرف همسایه با مداخله ، مربیان و مددکاران آنها ساخته نشده است ، پلیس با علایق و اداره گفته است که راه حل های لازم برای حل مسئله است و آنها بیشتر نیستند اختلاف و خسارت. ” خانواده او را پذیرفتند.

وی با اشاره به پایین شایعات پیرامون ازدواج اجباری دختر 12 ساله کرمانی اظهار داشت: طبق گفته خانواده ، که آنها اختلاف دارند ، یک بازجویی خالی برای گرفتن یک دختر صورت گرفت که با پیگیری های قضایی حل شد.

قویدل ضمن تشکر از care مراقبت و زحمت کاربران فضای مجازی ، از رسانه ها در کرمان ، یک استان پرسید ، اما مهمتر از همه در کاربران شبکه مجازی ، طبق تلفن های همراه است که شما ممکن است مشاهده کنید ، تغییر کاراکتر و لطف تقسیمات انجام می شود ، هنگامی که بزرگی صحیح و قانونی ، شما را در موارد انتخاب اول سلاح قرار دهید. همه شایعات اتفاق می افتد از امنیت شهر خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا