اجتماع و خانواده

بحران Corona و مزایای استفاده از راه دور

امروزه شیوع تاج ویروس باعث ایجاد استرس بیشتر در سیستم های مراقبت های بهداشتی بسیاری از کشورها شده است ، اما از راه دور می توان روش خوبی برای مقابله با این امر به ویژه برای افرادی که سلامتی آنها تحت تأثیر ویروس است قرار داد. وجود دارد

به گزارش تی تی آنلاین ، عمر خان ، پزشک خانواده و رئیس انجمن علوم بهداشتی دلاور در ویلمینگتون ، ایالات متحده آمریکا گفت: “نشان داده شده است که بیماری Covid 1 برای تله مدیسین مفید است.”

به گفته عمر خان ، پزشکان می توانند با ارزیابی علائمی مانند تب و سرفه و حرکت بیمار و تعامل با دیگران ، بیماری را تشخیص دهند. دستورات آزمایشگاهی برای تأیید عفونت نیز می توانند به صورت الکترونیکی منتقل شوند تا خطر ابتلا به بیماری همه گیری را کاهش دهند.

رئیس اتحادیه علوم بهداشتی دلاور تأکید می کند که 0٪ از بیماران مبتلا به کروناویروس مجبور نیستند به بیمارستان بروند و اکثر آنها در صورت تشخیص عفونت مجبور به ترک خانه نیستند.

بیماری همه گیر کویت-مه آنلاین گواهی بر ارزش پزشکی از راه دور است که مدت هاست به عنوان ابزاری برای ارائه خدمات پزشکی به مناطق عقب مانده و توسعه نیافته شناخته می شود. وجود دارد

پریتی مالانی از دانشگاه میشیگان در مطالعه خود درباره تله پزشکی در بزرگسالان گفت: “گاهی اوقات تغییر می تواند عامل مهار تغییرات باشد.”

جو وودار سخنگوی انجمن Telemedicine آمریکا اظهار داشت: بسیاری از نیازهای فوری به مراقبت ، سلامت روان ، پیگیری و کنترل دیابت مناطقی هستند که از طریق تله پزشکی می توان به راحتی آنها را مدیریت کرد.

به گزارش Japan Today ، از راه دور پزشکی کنترل سیگنالهای حیاتی مانند دماسنج متصل به اینترنت ، پالس اکسیمتر و سایر فناوری ها را آسانتر می کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا