عمومی

بدرود، نسل طلایی – تی تی آنلاین

تصویری است که در اکثر موارد متفاوت از آنچه در ذهن انسان وجود دارد. این روز ، به لطف وجود شبکه های اجتماعی ، رسانه ها ، مردم و مردان ، اتحاد یک خط مستقیم ، و با اعتماد به دوستداران کمتر توسعه یافته و متخصص خود ، فیلم سازان و بازیگران واقعی هستند.
بنابراین ، تمرکز بیشتر ، نشان دادن نبوغ جذابی که باید با آنها ارتباط برقرار شود ، نوع موذیانه ای است که ممکن است از دیگران دیده شود. او سعی خواهد کرد به افرادی که در موضوعات اجتماعی یا جامعه در امواج و آب موضع می گیرند ، غرق شدن در سوگ و شادی بحران های موجود در سرور ، موضع گیری کند. البته ، این قانون به نفع همه آنها ، معروف ترین تصاویر با این حال ، و معمول ، به ویژه در زمینه هنر ، صدق نمی کند: بگذارند که این جنگ ، پیروان خودشان است.

اما در میان انسانها با استفاده از مصاحبه سر و کار دارند که قبلاً اغلب هیچ ارتباطی با ارقام و موارد مشابه نداشته است ، من نشان خواهم داد. گاهی اوقات عادت سرد و مشمئزکننده یا عدم پاسخ ، بی علاقگی ، عدم دانش در مورد حرفه خود باعث عدم تحمل مسائل مهم رایج ترین خاطره کسانی است که سالها برای این مرکز کار می کنند. این زوال عقل معمولاً به عنوان کنفرانسهای مربوط به نقطه تبلور در جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته می شود. وقتی تریبون در دست خدا باشد و چهره ها فرصت بیان داشته باشند. چه تعداد مسئول حرفه ای ، نه سطح و حقیقت دولت از شما به خاطر می آورند ، چه تعداد چیز را به خاطر نمی آورید ، و چیزهایی که در آن هیچ سود وجود دارد مستقیماً در آن جلسات شکستند؟

چنگیز خان ، که به تازگی درگذشته است ، یکی از شهرستانهای باقی مانده از آنهاست که از آنها باقی مانده است ، چه کوچک و چه بزرگ. یا صدای صدای خاص و تکرار نشدنی یک صنعتگر و کارنامه ای غبطه برانگیز نیست. اما هنگام عزیمت برای همراهی ، نه تنها به هنر دوبلاژ ضرر بزرگی متحمل شد ، برای به اشتراک گذاشتن زندگی اش وقف جانبداری او شد ، همه اینها از بین رفت ، آن کسی که هست و آنها به واسطه خاطرات زیادی از مردم و کشور ایجاد شدند. منوچهر ولی زاده ، خسرو خسروشاهی ، منوچهر اسماعیلی جلال مقامی جلیلوند و امثال آنها ، به شرطی که زندگی عاشق اخلاق حرفه ای باشد. تداوم در حرفه ای دیده می شود که نیاز به تلاش زیاد و فراز و نشیبهایی دارد حتی اگر توسط زمین در جهت مخالف باد منفجر شود ، رشد سریع هنر است. من امیدوارم که او ممکن است روزهای خود را طولانی کند ممکن است طولانی شود. نسل عزیمت که زندگی اش نه تنها باعث ضعف هنر در این کشور شده است ، بلکه به عنوان یک هنرمند در عادت های زندگی خود فراموش می شود.

ایران ، چاپ شده در روزنامه 4 سه شنبه آذر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا