ورزش

برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین و انعکاس ، فدراسیون والیبال ، وحید مرادی در جلسه هیات مدیره فدراسیون که عصر امروز (سه‌شنبه) برگزار شد ، افزود: “سرمربیگری انتخابی تیم ملی والیبال کشور موضوع مهمی است ، دشوار است.

وی تصریح کرد: این یک عقیده رایج در بین کارشناسان است و ممکن است توسعه دهنده سرمربی تیم ملی باشد ، و اگر کسی مخالف تبعیض بخشی از آن نیست ، ایران ، اما: “ما در شرایطی هستیم که طرف مدیریتی موضوع ، دوراندیشی و عمومی را برای مردم اعلام می کند. احترام به او. انتخاب سرمربی تیم ملی برای تمام زوایای آن که باید در نظر گرفته شود.

وی گفت: “المپیک فرصت خوبی برای مربیان ایرانی برای حضور در المپیک است و ما همچنین باید در نظر بگیریم که اگر تیم ایران با کالسکه ایران به نتیجه مطلوب نرسد تحت تأثیر قرار نمی گیرد.” و برنامه ای از عزیمت او در این فدراسیون؟

وی افزود: اگر بتوانیم مدیریت و تعادل فضایی ایجاد کنیم ، ایران از بهترین گزینه ماشین استفاده می کند. “به نظر من ، ما عاقل هستیم که سرمربی تیم ملی والیبال نشویم.

مرادی تأکید کرد: به طور کلی ، استفاده از کالسکه ایران در المپیک توکیو فرصت خوبی برای به دست آوردن تجربه لازم برای آینده والیبال ، از طریق قدرت مربیان ایران است ، اما واقعیت تصمیم گیری سرمربی آینده تیم ملی بسیار نکاتی است که نشان می دهد این است. “او به همه آنها گوش فرا داد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا