اجتماع و خانواده

برخورد پلیس با هرنوع سودجویی در مورد واکسن کرونا/ پشت پرده تورهای واکسن

ناجا ، که از پول صحبت می کند ، در تاج واکسن گزارش داده است.

سردار مهدی حاجیان تی تی آنلاین در گفتگویی؛ پلیس برای سو abاستفاده های احتمالی از تاج واکسن آماده شد ، گفت: “در بحث واکسن Glory ، مردم می دانند که مسئولان به طور جدی و حساس موضوع بهداشت عمومی را رعایت می کنند ، و این فاصله با هماهنگی نهادهای مربوطه مانند وزارت بهداشت و هرگونه سود … و آشفتگی “. یا تلو تلو خوردن

وی گفت: “به عنوان مثال ، در فضای مجازی ، اعلام جعلی توضیح داده شده است ، که در آن او گفت که شما می توانید واکسن را از طریق تاج در سفر به ترکیه یا دیگری دریافت کنید. “این درست بود و اتفاقاً جنبه ها و برخی موقعیت های بسته وجود دارد.

صحبت در مورد ناجا با تأکید بر اینکه پلیس این فضا را رصد می کند ، گفت: ما این منطقه را رصد خواهیم کرد و به طور روزمره امور دائمی و مرتبط را برای رسیدگی به موارد تخلف و سود در اختیار داریم.

این واکسن ها ادعای فریبکارانه برای فروش دارند ، وی گفت: “بسیاری از برنامه ها در بحث قاچاق مواد مخدر است ، پلیس توجه ویژه ای به این موارد دارد ، زیرا مربوط به سلامت انسان است.”

حاجیان ، داروخانه هایی که با کمک وزارت بهداشت ارسال شده اند در دستور کار است ، وی گفت: “در بحث برنامه اصلی و واکسن ها ، ما متعهد شده ایم ، باید آن را طراحی کنیم.”

و او گفت ، در مورد ناجا واکسنی برای جلوگیری از قاچاق تهیه می شود ، و توزیع واکسن در خارج از آنها ممکن است ، اگر شبکه Credo باشد: “اگر ، خریدار چیزی که از او پخش نشده است و بنابراین ما یک ما را تعریف کرده است ، بنابراین برای شما خوب نیست.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا