عمومی

برداشت بهترین انجیر سیاه ایران آغاز شد/ محصولی در حسرت فرآوری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاري آمند – گروه استاني؛ محصولات باغی و کشاورزی در این شهرستان و استان پلدختر لرستان غیر از “انجیر سیاه ، میوه رسیده هنگام ورود به بازار ، به دلیل رسیدن ، به دلیل رسیده بودن بسیار مورد توجه است و در سراسر کشور و جهان تقاضای زیادی دارد.

انجیر برای تولید از 33 درصد در کشور از آبی و سیاه خارج می شود ، در لرستان پیوند می خورد

این محصول علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی در پلدختر ، در منطقه وسیعی از شهرستان نیز رشد می کند و این شهرستان را در میانه صادرات به انجیر به کشورهای مختلف جهان مستعد می کند.

ایران یکی از بهترین گندم های سیاه ، محصولات خود را در مرحله پشیمانی آغاز کرد

طبق آماری که مقامات ارائه کرده اند ، 33 درصد انجیر سیاه و آبی کشور در لرستان لرستان تولید می شود و با 92 درصد سود به پلدختر ، رکورد کشت و تولید میوه سیاه روی زمین را دارد.

این روزها میوه این محصول به شهرستان پلدختر آغاز شده است ، با این محصول به دلایل مختلف از جمله خروج آب در استان ، سیستم بهره برداری نامطلوب ، عدم سرمایه گذاری مناسب در منطقه باغبانی ، غفلت از توسعه پردازش تبدیل و صنایع دیگر و آنها بهره وری کافی ندارند و یا باید با امکانات چیزهای موجود که به شما می دهند مقایسه شود.

محصولات از بین رفته است ، زیرا روند کار

یک باغبان پلدختری وی با توجه به اصل بالاتر برداشت انجیر این شهرستان ، اظهار داشت: به دلیل شرایط بد در وقوع سیل در سالهای گذشته ، وضعیت شهرستان امسال بسیار بهتر است انجیر.

ایران یکی از بهترین گندم های سیاه ، محصولات خود را در مرحله پشیمانی آغاز کرد

وی گفت: خوشبختانه از ابتدای برداشت قیمت خرید این محصول در خلیج خوب است.

خوشبختانه امسال کیفیت انجیر به سطح شهر بهتر از سالهای گذشته است از آنجا که این باغبان و پلدختر بود ، وی اضافه می کند: و از درخت انجیر ، سیاه محصول ، تبدیل بسته بندی و صنایع در شهر ، با توجه به اینکه او ندارد ، و در آخر آنها دیگر در این دو نیستند به سه روز و شروع به فروپاشی می کند.

یکی دیگر از باغداران پلدختر با اشاره به درآمد مطلوب این محصول خلیج در سال جاری گفت: خوشبختانه امسال مانند انجیر برای شهر بهتر از سالهای گذشته است.

وی در ادامه با انتقاد از نبود صنایع تبدیلی و بسته بندی محصولات که پلدختر در این شهرستان وجود دارد ، گفت: فلور سالهاست که وجود دارد. پلدختری و این مخالف این مشکل است.

ایران یکی از بهترین گندم های سیاه ، محصولات خود را در مرحله پشیمانی آغاز کرد

برداشت اطلاعات 40،000 تن غده سیاه

رضا عسگری ، رئیس دفتر کشاورزی رایگان پلدختر ، و این همچنین نشان می دهد که سطح زیر کشت و درختان زیتون در شهرستان پلدختر 2300 هکتار است.

وی افزود: 2300 هکتار ، 1800 هکتار زمین حاصلخیز.

دفتر مرکزی کشاورزی رایگان پلدختر با اشاره به ایجاد ظرفیت بالا برای کار و زیتون شهرستان پلدختر ، گفت: حدود 4600 نفر به طور مستقیم برای شهرستان درخت کار می کنند.

ایران یکی از بهترین گندم های سیاه ، محصولات خود را در مرحله پشیمانی آغاز کرد

عسکری گفت: همچنین به صورت فصلی حدود 10 هزار نفر در این منطقه مشغول به کار هستند.

پیش بینی می شود که در مجموع 1800 هکتار در شهرستان درختان سیاه پلدختر و 40000 تن محصول به بازار عرضه شود.

رهبر کار کشاورزی کودکان پلدختر برای برداشت میوه از درخت به شهر زمین های کشاورزی تا پایان ماه اکتبر ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا