ورزش

بررسی شرایط آلکنو و کاستلانی/ رقابت غول روسی با هموطن ولاسکو برای حضور در ایران

طبق گزارش ها شفاف: کمیته فنی انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال در اولین جلسه ، که هفته ، 6 سپتامبر برگزار شد ، استفاده از مربی کلاس جهانی برای هدایت تیم ایران در المپیک 2021 در بلوک های توکیو بود.

در دومین جلسه این کمیته که روز چهارشنبه 10 شهریور در برخی از مربیان برتر جهان (15 نفر) که فرصت همکاری با تیم ملی والیبال ایران را داشتند برگزار شد و نظر اعضای کمیته فنی برای هدایت تیم ما این بود. آنها در هر پاراگراف بیان کردند ، و در مورد فناوری پیشنهادی که در مورد انتخاب افراد معرفی شده به ترتیب از سه تا چهار مربی اول به آن پیشنهاد شده است.

در جمع بندی نهایی ، پنج سرمربی به عنوان گزینه های اولیه برای بررسی بیشتر انتخاب می شوند ، اما کمیته فنی مصوب کرد زمانی که شرایط را برای معرفی این فرد در دسترس نیست ، به دلیل مشکلات حقوقی و بین المللی نام گزینه های رسانهای نشود. او باید این گزینه ها را فدراسیون تعیین کند و در نهایت رسیدن به بررسی نهایی گزینه های جلسه بعدی کمیته فنی ، سرمربیگری را معرفی می کند.

پس از بررسی سایت ، که مشخص شد ولادیمیر آلکن ، جان آندریاس ، دانیل کاستلانی و آنجلو لورنزتی دژورگی فردیناندو گزینه های کارشناسی نهایی تیم ملی والیبال ایران. سومین جلسه فنی کمیته انتخاب و سرمربی اتاق فکر در تیم ملی والیبال که روز یکشنبه برگزار شد ، اعضا با دو گزینه مواجه شدند: ولادیمیر آلکنه و دانیل کاستلانی.

با زندگی روزمره غول سنگین روسی *

ولادیمیر آلسن متولد سری B ایتالیا در سال 1966 و فرانسوی و فعال بازی کرد. این یک پدر لیتوانیایی و یک مادر روسی بود. این پسر در حالی که تیم روسیه در مسابقات قهرمانی شرکت کرد ، آلکن و یکی از اعضای مینسک را برنده شد.

آلکن ولادیمیر ، گزینه روسی ، که فرانسوی ها مربی تیم های تورم دینامو و زنیتکازان در روسیه بودند و مدتی سرمربی تیم ملی والیبال روسیه بود. قهرمانی المپیک ، یک قهرمانی جام جهانی ، یک قهرمانی جهان ، یک قهرمانی لیگ جام ملت های اروپا ، لیگ قهرمانان اروپا پنج قهرمانی اروپا ، یک توپ جهانی ، 10 قهرمانی لیگ روسیه و … از جمله افتخارات این مربی معروف.

همچنین ، مربیگری در فرانسه انجام می شد ، اما برای یک دوره از زندگی در آلکن روسی خوشحال بود اما اکنون ، در سال 2011 طلای بازی های المپیک ریودوژانیرو بود. بنابراین ، آنها 2 قاتل برزیل را روشن کردند که جایگزین طلایی موزرسکی شد و ورود پرندگان به قطر را با پیروزی از بین برد. آلکن ثابت کرده است که بسیار سخت است ، تا حدودی در زمینه انعطاف پذیری با کمتر.

* Castlanus از دانش و تسلط به زبان انگلیسی

کاستلو 59 سال و 27 سال است ، که قبلاً در آرژانتین ، لهستان و فنلاند مربیگری تیم های ملی را بر عهده داشت و مربیان آرژانتینی نیز مربیگری می کردند ، باشگاه ها اولی شت را به ده و بسیاری از تیم های دیگر کار می کردند. دانش فنی خوب نیست و برخلاف آلکن به زبان انگلیسی مسلط است.

Castellani دارای یک منطقه پروجا ، ایتالیا است ، جنگ علیه آنها دانیل ، اسکرابلاچسف ، Indkpool از زاکسن و لهستان در Taubaté بازی کرد ، و به ایالات متحده ، برزیل ، آرژانتین و فنلاند اعلام شد. از عنوان جام اروپا ، عنوان پان آمریکن ، عنوان جام چالش اروپا و قهرمانی لیگ برزیل ، 3 عنوان قهرمانی لیگ لهستان ، عنوان لیگ آرژانتین ، عنوان جام واگنر و … این موفقیت را در castellano بدست آورد.

* آیکن ؛ داوری گزینه محبوب

مسئولان فدراسیون ، چون این روزها بسیاری به دنبال برگزاری جلساتی به بهانه سرمربی تیم ملی و انتخاب صحبت های مختلف هستند ، شنیده ام که این توافق نهایی بین فدراسیون و کالسکه افتخار ولادیمیر آلکن روسیه است. زبان ایتالیایی به نظر می رسد که سن بیشتری داشته باشد و حداقل یک تیم ملی به کار گرفته شود. و گفته شد که قرار است برای این باشگاه کار کند و تیم در ماه مارس ، ایران بیاید.

آلکنوی راس ، که مسابقه است ، “گزینه مورد علاقه به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران ، یک ایتالیایی به نام توماس توتو ایران است که با آن همراه شود. Castellani و آنها می خواستند با او ، و یک کمک کنند: اما تعیین گزینه دیگری غیرممکن است.

در جلسه کمیته فنی آمده است ، اکثر اعضا به آلکن رأی دادند و مطمئناً با بحث های مالی مربی روسی شروع می شود. در همین حال ، امپراطور محمد رضا داورزنی ، رئیس فدراسیون والیبال از امضای قرارداد با سرمربی جدید در تیم ملی تا هفته آینده خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا