حوادث

برنامه‌ای منطبق با تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی، برای شرکت نساجی هلال تدوین شود

رئیس جمعیت هلال احمر امروز در بازدید از گروه هلال رون، برنامه توسعه ای با محوریت پیام نوروزی تولید، دانش و اشتغال زایی است.

به گزارش تی تی آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان هلال احمر؛ دکتر. کولیوند با حضور و تبریک عید نوروز به جمعیت ذن هلال احمر، از پیشنهادات و برنامه های جمعیت نساجی هلال احمر خبر داد و گفت: شرکت برنامه زمانبندی هلال احمر باید کنار گذاشته شود و به شکل وابستگی مدیریت شود. و استراتژی شرکت های خصوصی موفق.”

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: باید به پایداری و اثربخشی این شرکت توجه ویژه شود و به محتوای پیام نوروزی فرمانده معظم کل قوا که بر تولید، علم محوری و ایجاد اشتغال تاکید دارند توجه ویژه شود. این مهم است.”

وی جدیت و تلاش مضاعف را سرلوحه اقدامات این شرکت دانست و افزود: باید نرخ های معاملاتی جدی در دستور کار قرار گیرد.

دکتر. کولیوند فروش محصولات نساجی این شرکت در بازار هلال احمر را موفقیت آمیز ارزیابی کرد و گفت: باید سهم خود را در بازار پیدا کنید.

وی با اشاره به گزارش فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر تولید، ایجاد و عملیات بر اساس بررسی ها، گفت: باید برای افزایش کیفیت محصولات و صادرات محصولات باکیفیت به بازارهای بزرگ، بررسی و توسعه اعمال شود.

در مورد موضع هلال احمر ایران با مراجعه به فدراسیون جهانی صلیب سرخ، دکتر کولیوند گفت: می توانیم از این قابلیت برای صادرات محصولات استفاده کنیم.

وی با صراحتاً اجرای شعار سال، تولید، دانش بنیان و کار خلاق، گفت: شناخت و انجام پروژه ای برای تحقق و آماده سازی این اهداف برای انجمن هلال ذن.

رئیس گروه هلال احمر افزود: تسریع در تحولات و تلاش برای تدوین برنامه های تخصصی ضروری است.

کولیوند بهره گیری از فرصت های جدید برای فروش و تولید محصولات باکیفیت را ضروری دانست و گفت: فروش اینترنتی و خدمات جدید برای موفقیت شرکت ضروری است.

وی با بیان اینکه در نظر دارد محصولاتی برای جمعیت هلال احمر تولید کند افزود: قطعا باید همیشه به سهم خود در بازار و حفظ کیفیت این محصولات توجه داشته باشید.

مدیر گروه هلال احمر همچنان به بازار، تحقیقات و تحولات و همچنین تقاضای رفتار در شرکت برنامه ریزی هلال احمر توجه دارد و افزود: امیدواریم امسال با رشد و خلاقیت در تولید محصول، ویژه خواهد بود. کار انجام خواهد شد و شاهد تحول بزرگی در فعالیت های ما خواهیم بود.”بنیاد علم و اشتغالزایی.

وی با اشاره به الگوی موفق جمعیت هلال احمر در عرصه بین المللی گفت: در این برهه جمعیت هلال احمر ایران به فهرست جمعیت های خوش شانس و نمونه معرفی شده است.

وی در ادامه تصمیم گرفت در زمینه تجارت، تحقیق و توسعه برای اطمینان از ضرورت اقدام در شرکت ذن هلال احمر فعالیت کند و افزود: امیدواریم امسال با تولید و خلاقیت در تولید محصول، کار ویژه ای مثمر ثمر واقع شود. و شاهد یک تغییر بزرگ باشیم.”

وی با اشاره به الگوی موفق جمعیت هلال احمر در عرصه بین المللی گفت: در این برهه جمعیت هلال احمر ایران به فهرست جمعیت های خوش شانس و نمونه معرفی شده است.

مدیرعامل هلال ایران سی ان ان نیز در گزارشی از این بازدید اظهار داشت: این شرکت بیش از 50 سال سابقه دارد و با دو ستاد فعال در تهران و کانسار سروکار دارد که در سال های گذشته با مشکل مواجه بوده اند.

محمدرضا امیریان با اشاره به اینکه آسیب شناسی تکمیل شده در ابتدای کار به شناسایی نقاط قوت و ضعف کار کمک کرد، گفت: یکی از بزرگترین نقاط ضعف این مرکز یکی از مشتریانی بود که به آن مراجعه کردیم. شما. یک مشتری با تمام تلاش همکاران ما.”

وی همچنین کفایت ماشین آلات تولید و خطوط لوله خط تولید را یکی از فعالیت های برجسته اخیر شرکت نساجی خواند و افزود: با پیگیری دکتر کولیوند مجوزهای لازم را برای باغات انگور صنعتی اخذ کرده ایم.

امیریان همچنین در بحث برنامه های مدیریت مالی گفت: اگرچه توانسته ایم آموزش های اقتصادی را در این شرکت انجام دهیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا